Sari la conținut
Forum Roportal
Andruta*

Ce mai mancati?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu e bine!!!stiu ca noi fetele ne tot plangem ca suntem grase si bla bla..dar sa slabesti atata..!!dar..acum esti mai bine nu?adica..fara stres fara suparari..sau..oricum mai putin..decat atunci?
Ma simt mult mai bine acum,cred k am vreo 54 de kg ....deci ma simt super ok...mercic pentru grija....Andrada!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poi..atunci..incep sa ma stresesz si eu...sa scad din 57..vreo 4kg :haha: ,glume'am..dear e bine..ca esti bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poi..atunci..incep sa ma stresesz si eu...sa scad din 57..vreo 4kg :haha: ,glume'am..dear e bine..ca esti bine
Eh,stai linistita...intr`o vreme mi`am dorit mult sa slabesc,si nu reuseam...acum aratam bine si am slabit cand nu doream asta...ca asa se intampla de obicei!!

:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu as manca pui shanghai..oi fi scris bine?

chiar stiti cum se prepara-as incerca sa fac acasa... :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

budinca de paste: paste fierte , se amesteca cu o compozitie din branza oua si zahar duap gust si se paga la cuptor........foarte buna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi am gatit cartofi granitatzi :crazy:"

 

retzeta: mergi la magazin , cumperi pachetul, il aduci acasa, il pui in cumptor 30min 190W :"> si pofta mare :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

tinand cont de faptul ca sunt fericit o sa fac abstractie faptul ca nu va intereseaza si o sa va aduc si voua la cunostinta: de curand am realizat ca pot sa-mi fac acasa ceva ce imi lipsea de muuuuult timp.Un lucru pe care l-am mancat intodeauna fara limita...si acoperind ca timp intreaga tranzitie de la comunismul lui ceasca la democratia lui Nea Ion..si anume dooamnelor si domnilor..:MERDENELE.Acum ca le-am reinventat la o mare distanta de locul lor de obarsie..cred ca imi voi lua un mare concediu si voi sta acasa sa mananc pana..stizi voi !:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am mancat niste mici....facuti de mine...bunicei,da` cam putini! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×