Sari la conținut
Forum Roportal
N1CKH0LAS

Age of Empires III

Postări Recomandate

Mie imi place cele trei jocurii din seria Age of empires 3 Daca doreste si altii sa joaca age 3 va rog sa imi scrieti : id meu de mess este marian_dan_1989 Suntem mai multi care jucam age pana acum suntem 6 :o: Welcom in our grup :x :x :cheer: :doh: :jester: :doh: 8) :doh: :lol:

 

 

buna, noul meu id este marian_dan_1601 isi inca mai doresc sa joc aoe3 ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care vrea sa joace age of empires 3 prin direct IP sa ma adauge pe ym. ID-ul meu este elite_nabukadnezar

 

nu ma mai adaugati pe ym si nu-mi mai dati mesaje, nu mai joc aoe 3 de mult

astia care vreti sa jucati online intrati pe http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_ag...empires_3.shtml

va uitati la asian dynasties sau warchiefs pentru ce versiune e ultimul crack. luati patch-ul respectiv, updatati, bagati crack-ul, si apoi jucati pe direct ip

o alta idee ar fi sa intrati in cateva retele hamachi in care se joaca jocul (fu all

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit cineva care apreciaza AO2 iar in legatura cu provocarea lansata as fi foarte bucuros sa jucam doar ca nu prea stiu cum :think:

salutare te-as provoca eu da nu-stiu cum sa joc online te rog spunemi pas cu pas cum tre sa fac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm...printre cele mai bune jocuri de strategie , dar dintre toate jocurile de strategie pe care le-am jucat pana acum mi-a placut mai mult fate of the dragon :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am apucat sa-l calaresc doar cateva ore maxim.

L-am jucat amintindu-mi de jocurile precedente din serie.

Nu cred insa ca ultima parte a trilogiei aduce ceva nou.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×