Sari la conținut
Forum Roportal
N1CKH0LAS

Age of Empires III

Postări Recomandate

in primul rand nu e un jaf aoe3.

in al doilea rand aoe2 nu se compara k gameplay si story si grafica si feeling cu aoe3.

in al treilea rand aoe3 e mult mai bun k aoe2 punct. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atentie....cine vrea sa joace Age of Empire 3 trebuie sa stie ca nu merge decat pe procesoare care au instructiunea SSE. Din cate stiu eu procesoarele AMD sub 1400MHz nu au SSE.

eu am amd la 1300 si mam jucat si nu am avut probleme lam terminat chiar de 2 ori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoe 2 e cel mai frumos joc pe care lam jucat vreo data si daca doreste cineva sa ma provoace accept ,careva are curajul :o:

In sfarsit cineva care apreciaza AO2 iar in legatura cu provocarea lansata as fi foarte bucuros sa jucam doar ca nu prea stiu cum :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si pe mine ma intereseaza jocul,nu stiu cum sa-l descarc de pe net,insa age2 l-am jucat de sunt satula,stiti daca iese un starcraft nou????????????????

merci

tu daca zici caui ai AoE2 presupun ca esti fana a jocului, presupun ca acum ai auzit ca a aparut AoE3 si cu el multe altele daca vrei mai multe detali sper ca i mess al meu este vlad_is_best! :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aoe 2 e cel mai frumos joc pe care lam jucat vreo data si daca doreste cineva sa ma provoace accept ,careva are curajul :airkiss:

Salut!

Mai intai ca sa joc cu tine trebuie sa ma ajuti sa intru pt. ca nu stiu.

As vrea sa imi spui etapele premergatoare pt. a intra in joc.

 

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care vrea sa joace age of empires 3 prin direct IP sa ma adauge pe ym. ID-ul meu este elite_nabukadnezar

 

 

Salut!

Eu as vrea sa joc age 2 daca nu te deranjeaza, dar nu stiu cum sa joc pe net.

Te rog frumos daca vrei sa-mi spui etapele premergatoare pt. a juca pe net cu tine age 2. ID meu este cool_ovifree

 

Multumesc mult de tot!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti pot spune eu, e foarte simplu!

dai la optiunea multyplayer si vezi acolo dar trebuie sa faci un server sau sa joci pe net cu alti....nu prea ma pricep la multyplayer dar am terminat toate AOE! :ok:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti pot spune eu, e foarte simplu!

dai la optiunea multyplayer si vezi acolo dar trebuie sa faci un server sau sa joci pe net cu alti....nu prea ma pricep la multyplayer dar am terminat toate AOE! :P

 

 

Inteleg ca e simplu, dar am incercat si nu mere. Eu am clicknet de la romtelecom si ma gandesc ca poate trebuie setat ceva. Poate ma ajuti cu o idee.

Multumesc!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va rog spuneti_mi daca stiti cum pot sa joc pe multiplayer la AOE III . Am doua calculatoare in casa legate prin router si nu reuseesc sa imi dau seama ce setaeri tre sa-i fac la joca pt a merge

 

 

AOE III The asian dinasties - are cineva serialul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×