Sari la conținut
Forum Roportal
N1CKH0LAS

Age of Empires III

Postări Recomandate

Pentru fanii seriei AoE ( Age of Empires ) - link-ul de unde puteti downloada versiunea Trial ( Demo ) a jocului Age of Empires III.

[ Marimea fisierului - 365,9 Mb ]

Download Age of Empires III Trial/Demo - Click Here

HINT_1: Jocul este 100% Free, deoarece e tiral/demo !

HINT_2: ( Inca ) Nu a aparut versiunea FULL !

Editat de N1CKH0LAS

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba spunetzim si mie cum e age of empires(full) 3 ca acum mil downloadez de pe net si vreau sa stiu cum e,oare se merite sal mai iau :smartass:

Editat de christian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba spunetzim si mie cum e age of empires(full) 3 ca acum mil downloadez de pe net si vreau sa stiu cum e,oare se merite sal mai iau :smartass:

Nu iti recomand acest joc. pt. ca e un jaf.Pe mine m-a deceptionat.E mult mai calumea AOE2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atentie....cine vrea sa joace Age of Empire 3 trebuie sa stie ca nu merge decat pe procesoare care au instructiunea SSE. Din cate stiu eu procesoarele AMD sub 1400MHz nu au SSE.

Editat de korint_uk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ba spunetzim si mie cum e age of empires(full) 3 ca acum mil downloadez de pe net si vreau sa stiu cum e,oare se merite sal mai iau ;)

 

 

ba spunetzim si mie cum e age of empires(full) 3 ca acum mil downloadez de pe net si vreau sa stiu cum e,oare se merite sal mai iau :yes:

 

si pe mine ma intereseaza jocul,nu stiu cum sa-l descarc de pe net,insa age2 l-am jucat de sunt satula,stiti daca iese un starcraft nou????????????????

merci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si pe mine ma intereseaza jocul,nu stiu cum sa-l descarc de pe net,insa age2 l-am jucat de sunt satula,stiti daca iese un starcraft nou????????????????

merci

N-am mai auzit de fete car sa joace jocuri de strategie ;) , si mai ales starcraft...dar fiecare cu gusturile lui... :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place cele trei jocurii din seria Age of empires 3 Daca doreste si altii sa joaca age 3 va rog sa imi scrieti : id meu de mess este marian_dan_1989 Suntem mai multi care jucam age pana acum suntem 6 :yes: Welcom in our grup :P :P :good: ;) :flowers: ;) 8) :doh: :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×