Sari la conținut
Forum Roportal
spider

sunteti PRO sau CONTRA machiaj?

Postări Recomandate

scumpicaa sunt intrun liceu de fete si vreau sa zic ca in clasa a 6 incep fetitele cu machiazul eu pe atunci ma jucam cu papusile :( dar ata ete sa vezi ce discutii au nu pot sa le pun pe forum dar in orice caz am ramas masca :socca: cand leam auzit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu la fel...eu am inceput sa ma machiez pe la 16 si jumate si-atunci-ca si-acum-cu masura!!!!!!!!!!!!!!!!!stiu am auzit si eu ce fel de discutii poarta pustoaicele astea!!!!!!!!!!!!cu toate ca e RAU asta e...si totusi...ce repede trece timpul!!!!!!!!!!!!cred ca de-acau de cand cu noile generatii care apar vom vedea numai fete fitoase...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scumpicaa eu nu prea le vad fitose eu le vad mai degraba aiurea...detest piticele machiate si cu freze de doamne cam aiurea :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o chestie trecatoare, vor sa incerce "senzatii tari". Oricum nimeni nun le place asa, machiate, mai bine naturale sau machiate IN LIMITA DECENTEI.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E o chestie trecatoare, vor sa incerce "senzatii tari".
hihihihi aici cred ca ai dreptate:)am observat si eu lucrul asta la ceva colege care siau revenit repede:) prin clasa a 9 cred

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scumpicaa eu nu prea le vad fitose eu le vad mai degraba aiurea...detest piticele machiate si cu freze de doamne cam aiurea :dee

nici mie nu imi plac la fosta mea scoala era una cred ca in a 8-a era asa de scunda si toata in negru (inclusiv fata) si avea o freza :socca: bleah

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac oamenii care folosesc trusa de machiaj.Mai ales daca sunt clovni sau mimi.....daca nu intra in categoria asta .......e Oca si ceilalti folosesc masti = machiaj nu pot sa-i condamn(asta pentru ca nu m-am gandit la nici o pedeapsa)

ce parere aveti de bodypainting?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie imi plac oamenii care folosesc trusa de machiaj.Mai ales daca sunt clovni sau mimi.....daca nu intra in categoria asta .......e Oca si ceilalti  folosesc  masti = machiaj  nu pot sa-i condamn(asta pentru ca nu m-am gandit la nici o pedeapsa)

  ce parere aveti de bodypainting?

 

imi place cum arata bodypaiting chiar mamuitat pe retea la cateva mortale:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si mie imi place.

Poti sa iti faci un desen cand mergi la o petrecere.

Oricum, chestia asta e mai mult pentru fete.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mie imi place.

Poti sa iti faci un desen cand mergi la o petrecere.

Oricum, chestia asta e mai mult pentru fete.

 

de ce este pentru fete :?: si tu poti sa-ti desenezi un elefant ... :twisted: :twisted: :twisted: problema va fi cu urechile nu cu trompa ... :socca: :socca: :socca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×