Sari la conținut
Forum Roportal
spider

sunteti PRO sau CONTRA machiaj?

Postări Recomandate

Machiajul este necesar unei femei dar trebuie facut cu limita.

Nu e prea placut sa vezi o femeie cu tone de fond de ten. Nu mai e naturala! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hihihihihi cel mai interesant mi se pare sa afli ce se afla in spatele cag de fond de ten hihihihihi ::(: am vazut eu odata la o tipa care se facea cu cag de fond de ten si am ramas :socca: tay tay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Inseamna ca machiajul si-a indeplinit misiunea...inca o data

 

Nu fii rau la i g i u sa, exista si barbati care se "aranjeaza". Uite, la un moment dat se spuena despre Tom Cruise ca nu iese din casa fara lip-gloss pe buze :( :(

 

Si altii care petrec in fata oglinzii mult mai mult timp decat o femeie :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt perfect de acord. Acum vreo 5 ani aveam viziunea ca si barbatii se vor machia in viitorul nu foarte indepartat, 'on a daily basis'. Si uitati-va acum pe piata cate produse cosmetice exista pentru barbati. In general toate se refera la intretinere, nu machiaj, dar nu cred ca va mai dura mult pana vor aparea produse 'corectoare'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A, si sa nu uitam de cei care folosesc produsele partenerei cand pisica nu-i acasa :dee (nu eu :pee)

 

:(

:(

:(

Soarecii adica ? poate mouse-ul , dar nici din ala nu am pentru ca am laptop ::): ::):

Dar poate folosesc si soarecii niscaiva creme :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu m-as simti bine sa vad un barbat machiat!!

Chiar nu vreau sa vad vre-o data. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt deja o gramada de barbati machiati. Cel putin programele TV abunda de ei, la stiri deasemenea. Avand in vedere ca n-ai observat inseamna ca si-au atins scopul :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×