Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Doctor puiu

Postări Recomandate

doctore, poti vedea in mine asistenta blonda, devotata

daca fetele astea te sufoca cu 'nedumeririle'' lor,

ocupa-te de ele si lasa-mi parafa pe birou

promit sa spal zilnic instrumentarul

puiu

:o:) classics never die

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda. Nu ma asteptam. Sau ma asteptam?

who give's a damn? adu paharu si bea! cot la cot cu..cine te tine! care pica primu...nush...zice ''sar'na pt masa''

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde Doctore: daca erai intoxicat, nu te asteptai; daca erai mahmur, te asteptai.

Te pomenesti ca ti-am deteriorat kilentela naiva cu dezvaluirea asta senzationala.

 

Ce ii urezi lui puiu?

Nu, in afara de aia.

 

 

Foarte original.

 

Treci in bucatarie.

 

oricand, dar nu vei fi capabil sa-mi spui ca e buna mancarea... :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mereu m-am intrebat:

de ce si-ar deschide cineva un topic personal? cu ce ar ajuta asta comunitatea, forumul?

singurul motiv plauzibil este nivelul crescut al vanitatii, orgoliului, si lipsa din viata reala a recunoasterii valorii proprii de catre cei din jur.

evident, nu e ilegal si in ultimii doi ani au fost initiate o gramada de astfel de topicuri

toate, dar absolut toate vor sfarsi inevitabil in ''marele cos''

noi, oamenii, tindem sa purtam masti, ca intr-un carnaval venetian, desuet si ridicol

avem tendinta de a ne etala aici pe forum doar in haine stralucitoare, intodeauna cu freza impecabila

frumos, dar fals

fals caci se creaza doua planuri virtual-real, care la inceput dau savoare ca intr-o joaca amuzanta, dar.....

mai tarziu pot creea impresii total eronate

cu scuzele de rigoare voi da doua exemple:

amicul liviu, care aici prin exuberanta pare mai ''zapacit'' decat e in realitate, deci imaginea creata ar fi defavorabila

amicul sebi, este opusul celui de sus, care aici prin aroganta si tupeu vrea sa frapeze sa socheze si care in realitate e un om plin de echilibru, normal

( ca sa si glumesc, din cei doi, amestecati si apoi divizati, ar iesi doi oameni perfecti......:o:))

revenind, de ce o fac?

vor centrul scenei, caldura spotului de lumina, cercul luminos atat de vizibil in penumbra salii

asta nu ar fi un lucru rau, din contra, dar daca o faci prin mituirea manipulatorului de lumini, se schimba problema

aburirea publicului printr-un limbaj ''cosmopolit'' in care abuzul de cuvinte imprumutate de la shakspeare, poate produce extazul puicutelor, din primele randuri, dar nu-l pot insela pe batranul cotoi ce sta umil pe strapontina

 

vai mie, bate gongul, incepe noul act si nu mi-am aranjat frizura

zambiti si savurati spectacolul vietii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... am inteles. In realitate avem amandoi doua maini, doua picioare si-un cap chel.

 

Nu te basica, mesajul nu era fix si numai pt tine. Mai sunt inclusi si altii :o: !

U r not alone, nici in this case :P !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×