Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Doctor puiu

Postări Recomandate

mdea . raul cuiva? asta chiar era ultima mea grija . dar atat de mult iti place sa te victimizezi dar cand blamezi pe altii .... si nu sunt discutii ci chiar contradictii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mdea . raul cuiva? asta chiar era ultima mea grija . dar atat de mult iti place sa te victimizezi dar cand blamezi pe altii .... si nu sunt discutii ci chiar contradictii

Mda... deocamdata mi-e lene sa-ti dau ignore, userita cu prea mult timp liber, pe care-l irosesti purtandu-mi mie de grija... Ti-am zis, daca ai ceva de spus, spune-mi in privat. Tu nu te-ai saturat de-atata circ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda... deocamdata mi-e lene sa-ti dau ignore, userita cu prea mult timp liber, pe care-l irosesti purtandu-mi mie de grija... Ti-am zis, daca ai ceva de spus, spune-mi in privat. Tu nu te-ai saturat de-atata circ?

 

ia da mi ignore :pardon: ca oricum nu stii sa apreciezi corect si rational nici forumul nici moderatorii si nici userii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu iau exemplu de la tine ca si pe tine te intereseaza deontologia tuturor de aici care te au respectat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai eu iau exemplu de la tine ca si pe tine te intereseaza deontologia tuturor de aici care te au respectat

Bai, tu nu stii sa trimti un mesaj privat? Dai click stanga pe profilu' meu, si ai optiunea prin care poti sa trimiti un mesaj privat. Nu, ca deja-s obisnuit cu tine. Vrei sa vada lumea cum il "potolesti" tu pe Nesimtescu, aplicandu-i "lovitura de gratie". "Wohoo, now it's my chance to make him suffer! BTW... me not crazy."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi aduc aminte ce "rau famat " eram cand deschideam topicuri idioate...M-am potolit oarecum, in numele maturitatii de care m-am mai apropiat cu cativa pasi marunti... Insa unii bat pasul pe loc, ahtiati dupa cativa stropi de galceava si o bucatica de atentie... Kontro, speram sa-ti folosesti turma de neuroni salbatici in scopuri mai constructive...Din vanatorul de prostie si imbecilitate ai ajuns sa fii tu in bataia pustii..Doar cativa pasi si devii penibil!

Un sfat prietenesc:concentreaza-te mai mult , fii mai echilibrat; treci foarte usor granita dintre inteligenta si penibilitate..iar in ultimul timp vad ca ceri azil politic in ultima dintre ele..ce se va intampla daca se va accepta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma Hormonele, daca puiu se tot baga in topicul Doctorului Love si era un fel de Leo Getz, am fost subtil si l-am indreptat catre 'incoa'.

Daca topicul asta e penibil, ce ai de spus despre motto-ul si apucaturile lui puiu pe topicul 'original'?

 

In caz ca am fost prea subtil, crearea topicului asta este TOCMAI o amenda pentru puiu.

Gandeste, da-l incolo de sex.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×