Sari la conținut
Forum Roportal
K0ntr0VerSy

Doctor puiu

Postări Recomandate

Ma Hormonele, daca puiu se tot baga in topicul Doctorului Love si era un fel de Leo Getz, am fost subtil si l-am indreptat catre 'incoa'.

Daca topicul asta e penibil, ce ai de spus despre motto-ul si apucaturile lui puiu pe topicul 'original'?

In caz ca am fost prea subtil, crearea topicului asta este TOCMAI o amenda pentru puiu.

Gandeste, da-l incolo de sex.

Eu te inteleg ( partial sau poate deloc :pardon: )... Dar nu vezi ca tu dai amenda si tu tot o platesti ? Ai un exemplu clar : Ceausescu a fost impuscat pentru ca nu si-a mai dat seama de limitele lui; Oare nu ai mers si tu prea departe?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
I like to live my life dangerously.

Tocmai din cauza asta iti permit sa te mai tii iar dupa mine prin restaurante si sa ma implori sa imi platesti nota.

Ti-am platit din mila nota... Ai face bani buni la metrou cu figura ta!

 

Apropo de sex: Ai prea mult timp liber, ar trebui sa mai incerci si tu si alte sporturi decat "gargara de unul singur" pe ropo!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gandeste, da-l incolo de sex.

off..asa este de la o varsta..Cred ca ai ars prea repede, ca o flacara mare si frumoasa, si te-ai "epuizat " prematur....

Apropo de asta, cat si ce ( si cui ) ai dat sa intri in MIP ? ( Ministerul de Interne Roportalian)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am intrat prin efraKtie.

Cum de nu ti-ai dat seama?

EfrEctie la piciorul de lemn.... Credeam si eu ca au si astia la examen un standard de calitate....sau macar ceva mandrie ( fara prejudecata )

 

devine din ce in ce mai amuzant

continuati :pardon:

Asta-i si scopul...eu nu ma cert cu Kontro...doar vreau sa-i largesc pupilele ( si papilele...eventual si papiloamele ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stetoscopuuu` ! Cat e stetoscopu` ?! :pardon:

de 20....cm :hi:

 

Ce-i aici?

daca topicul asta ajuta la strangerea relatiilor inter-umane, cruta-l

 

Ma Hormonele, daca puiu se tot baga in topicul Doctorului Love si era un fel de Leo Getz, am fost subtil si l-am indreptat catre 'incoa'.

Daca topicul asta e penibil, ce ai de spus despre motto-ul si apucaturile lui puiu pe topicul 'original'?

 

In caz ca am fost prea subtil, crearea topicului asta este TOCMAI o amenda pentru puiu.

Gandeste, da-l incolo de sex.

prietene,

vezi?

stiam ca ai limite de subtilitate.....si nu numai

spre lamurirea ta, doctorul, amicul meu, ma rugase sa-l ajut, si daca pe topicul lui mi-am permis sa glumesc, am facut-o cu el si cei cu spirit

dar unde nu-i...... :shout:

nici pe departe nu am ''intoxicat'' topicul ala ca tine, din contra(fara K) am crezut si cred in utilitatea lui

 

in rest...continua, eu voi aplauda frenetic la lasarea cortinei

:shout:

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×