Sari la conținut
Forum Roportal
Zanitza

Bijouterici - bijuterii handmade

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

frumoase, succes in continuare

Eu mi-am luat de curand o caseta de bijuterii personalizatata, de pe un site online: http://www.personalizareobiecte.com/index....=1&Itemid=1

este superba, mai ales pe maroul acela mahon. Mi-am personalizat-o cu o poza de-a mea care imi place tare mult. Si uite asa mi-am facut cadoul singura de mos nicolae :crazy:. Aveau si bijuterii care se personalizeaza, insa nu m-am mai incadrat in buget :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De revelion mi-am propus sa ma imbrac mai razna...ca doar este revelionul.Asa ca mi-am confectionat un TUTU foarte usor . De aici mi-a venit ideea de a creea TUTU-uri si a le vinde. M-am hotarat sa fac asta iar acum execut la comanda TUTU-uri de orice dimensiune si culoare . Daca doriti puteti sa ma contactati la adresa de e-mail buzatumihaela12@yahoo.com imi dati dimensiunea taliei lungimea TUTU-ului si culoarea dorita iar eu il voi face . Mai puteti lasa mesaje si pe forum .

 

Multumesc. :mellow:

post-320114-1294857320_thumb.jpg

Editat de Canyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat si eu de creat bijuterii, bine, eu pe langa asta fac si chestii din metal (brelocuri, pandantive, accesorii pt bratari, medalioane pentru animale etc.) pe care le gravez unic in Romania, prin "stampilare" - nu cu cerneala :)

 

In fine, veti vedea pe site daca sunteti curiosi :) - http://karismetal.wordpress.com

 

IMG_3127.jpg

 

IMG_2725.jpg

 

IMG_3029.jpg

 

IMG_3069.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc!

 

Si la tine imi place mult aripa facuta :lol2:

 

Un breloc facut ieri, pentru un prieten pasionat de muzica si chitara. Are gravat "Go where the guitar takes you"

 

IMG_3493.jpg

IMG_3495.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Urmele sunt gravate, sunt adancite in metal.

 

Daaa, pana vreau sa fac, gravata, ori ca medalion ori ca pana in sine, desi am inteles de la amicul meu ca nu e prea ok pana de metal. Acum nu stiu ce sa fac exact :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×