Sari la conținut
Forum Roportal
Malkia

Relatie platonica, prietenie, sau altceva?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru ca in topicul asta nu este vorba de userul/persoana Malkia. E greu de priceput acest aspect? A intalnit aceasta situatie/intrebare si cauta raspunsuri la voi.. dar pe semne a gresit.

 

De ce sa nu dea ?

Noi nu ne putem raporta la o femeie ca sa stim ce anume ar vrea ea ?

E important si asta..ce anume vrea acea femeie de la acel barbat ?

Sa raspunda femeile,nu cineva anume .

 

O sa presupun ca te referi la femeia care isi pune intrebarea pe forumul din link.. si nu cred ca are vreo relevanta.. pentru ca aici nu discutam despre respectiva femeie.. ci despre comportamentul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru ca in topicul asta nu este vorba de userul/persoana Malkia. E greu de priceput acest aspect? A intalnit aceasta situatie/intrebare si cauta raspunsuri la voi.. dar pe semne a gresit.

 

 

 

O sa presupun ca te referi la femeia care isi pune intrebarea pe forumul din link.. si nu cred ca are vreo relevanta.. pentru ca aici nu discutam despre respectiva femeie.. ci despre comportamentul lui.

:o: tot nu intelegi sau nu vrei .

Ma refer la orice femeie care doreste sa raspunda in masura empatiei ei.

Eu nu pot stii ce anume cauta acea femeie, dar ma pot da cu parerea asupra barbatului.

Ce e asa de greu de inteles ?

Si asta fiindca orice actiune are o reactiune. Iar acel barbat nu studiaza, discuta si tot ce vrei tu cu o statuie.

 

Si fiindca am vazut ca intrebau si ceilalti ?

 

Ce cauta acea femeie cu un barbat care stie ca deja are o alta relatie ? Asa vom putea intelege si ce cauta el.

Dar din moment ce raspundeti, empatizand cu acea femeie si nu aprobati ce spun altii barbati, spune-ti-ne si ce cauta ea ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: tot nu intelegi sau nu vrei .

Ma refer la orice femeie care doreste sa raspunda in masura empatiei ei.

Eu nu pot stii ce anume cauta acea femeie, dar ma pot da cu parerea asupra barbatului.

Ce e asa de greu de inteles ?

Si asta fiindca orice actiune are o reactiune. Iar acel barbat nu studiaza, discuta si tot ce vrei tu cu o statuie.

 

Si fiindca am vazut ca intrebau si ceilalti ?

 

Ce cauta acea femeie cu un barbat care stie ca deja are o alta relatie ? Asa vom putea intelege si ce cauta el.

Dar din moment ce raspundeti, empatizand cu acea femeie si nu aprobati ce spun altii barbati, spune-ti-ne si ce cauta ea ?

 

Exact asta se cerea... da' nu mai conteaza. Subiectul se inchide. Imaginara bate "intotdeauna" realitatea.

 

Noapte buna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×