Sari la conținut
Forum Roportal
Crossover

Din lumea celor care nu cuv

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

what.jpg

 

imi place fatza la pisica asta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un perus , de fapt o ea. O cheama Mimi . Am mai avut o papagalita inainte anul trecut dar a murit dupa 2 luni. <_< Acum ma distrez pe seama nebuniilor facute de actuala papagalita!!!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am un perus , de fapt o ea. O cheama Mimi . Am mai avut o papagalita inainte anul trecut dar a murit dupa 2 luni. :) Acum ma distrez pe seama nebuniilor facute de actuala papagalita!!!! :D

imi pare rau pentru cealalalta papagalita...dar e bine ca ai acum una noua....bucura-te de ea cat poti :dance4:

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iubesc cam toate animalele,dar cel mai tare iubesc cainii,simt ca au parca o legatura mai aprte cu omul decat restul animalutelor!

Aceasta a fsot catelusa mea,pe care a trebuit sa o dau ,ca mam mutat la bolc si pe langa asta ca am inceput facultatile..si nu aveam timp de ea :D ,poate e mai bine asa pt ea,am dato la cineva la casa

Am mai avuy si altii caini,dar ca si ea..nu a fsot nici unul,asa iubitor,asa inteligent...,multii se sperie cand vad ce rasa e..,dar deobicei til faci cum vrei!(mai sunt si exceptii cand are din nastere un temperament prea nebun..dar....)

post-8645-1133135098_thumb.jpg

post-8645-1133135145_thumb.jpg

post-8645-1133135160_thumb.jpg

post-8645-1133135178_thumb.jpg

Editat de aiCuraj

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau pentru cealalalta papagalita...dar e bine ca ai acum una noua....bucura-te de ea cat poti :yes:

Da....e bine ca papagalita , actuala, se aseamana la comportament cu fosta si asa e ca si cum ma bucur de amandoua... :D :) :dance4:

 

Iubesc cam toate animalele,dar cel mai tare iubesc cainii,simt ca au parca o legatura mai aprte cu omul decat restul animalutelor!

Aceasta a fsot catelusa mea,pe care a trebuit sa o dau ,ca mam mutat la bolc si pe langa asta ca am inceput facultatile..si nu aveam timp de ea :P ,poate e mai bine asa pt ea,am dato la cineva la casa

Am mai avuy si altii caini,dar ca si ea..nu a fsot nici unul,asa iubitor,asa inteligent...,multii se sperie cand vad ce rasa e..,dar deobicei til faci cum vrei!(mai sunt si exceptii cand are din nastere un temperament prea nebun..dar....)

Imi pare rau de catel..........nu degeaba se spune ca , CAINII SUNT CEI MAI BUNI PRIETENI AI OMULUI!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte frumoase odraslele tale, Monica! :lol: Sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna de multe momente speciale! :stars: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×