Sari la conținut
Forum Roportal
Crossover

Din lumea celor care nu cuv

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

atasezi poza in josul casutei cu raspuns ai atasamente.dai choose, adauga atasament si gata!

am inceracat asa cum spui...dar imi spune k nu accepta extensia aia... :clap: .....ms oricum :haha:

 

asta e Beauty a mea... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cum nu pot sa pun poza cu fetitza mea sa v-o descriu...:haha:......deci e frumushik foc este neagra si are gatul alb..are ciubotele albe, varful cozii alb si in jurul nasucului tot alb....si cum spunea lumea de pe strada...nici dak o pictam nu iesea asa frumoasa...:lol2: :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

post-3883-1131049649_thumb.jpg

 

El e Pitzi, in noapte de Revelion, facandu-si planul de atac pe anul urmator :haha:

 

 

post-3883-1131049759_thumb.jpg

 

Iar el e catzelul meu de suflet, cel mai jucaus catzel pe care l-am vazut vreodata...Pacat ca exista si nenorociti de vecini carora le statea in gat si l-au otravit :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar el e catzelul meu de suflet, cel mai jucaus catzel pe care l-am vazut vreodata...Pacat ca exista si nenorociti de vecini carora le statea in gat si l-au otravit :evil:

 

pacat pentru catzel :roll: , si eu am avut 2 catei care au murit tot otraviti, probabil tot din cauza unor vecini, cred k dak as sti cine a facut chestia asta i-as omori, nu pot sa cred cum pot face chestia asta, dar in fine, fiecare cu constiinta lui, acum am o fetitza frumoasa si am fffffff multa grija de ea, sper sa nu i se intample si ei asta:(...(era nervoasa in poza.. :cheer: )

post-11054-1131470230_thumb.jpg

Editat de sweety_girl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×