Sari la conținut
Forum Roportal
Cristi din prahova

Sfaturi de Dragoste pentru baieti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce nebunie...Nu mai duce nimeni flori si martisoare cu "love" si alte chestii de genul asta? Ce faceti fratilor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu credeam ca 26 de ani este o varsta la care nu mai este cazul de strategii din-astea....

Da' m-am inselat.

pai si care e problema daca eu vreau sa agat una de 19 ani? :good:

 

hai sa nu-mi spuneti ca odata cu inaintarea in varsta "agataul" devine ceva serios,adica ceva de genul:"buna,am 35 de ani,sunt barbat foarte serios,am ganduri serioase,cred in compatibilitate.Salut,sunt femeie,am 32 de ani,in tinererete nu prea eram fidea,dar acum sunt varza,pardon,serioasa.Daca in tinerete purtam fuste mini si blugi stransi pe fund,acuma port numai rochii de gala,cu un ridicat de sprancene dau toti barbatii pe spate,ca na,la 32 de ani nu e ca la 20,la 32 de ani suntem mai...desperado... :yes: .Normal,odata cu inaintarea in varsta,flirtul devine o adevarata arta...culinara :blink:"

Editat de 1982

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa indeplinesti trei lucruri de baza atunci cand vrei sa cuceresti o fata/femeie;

Sa arati cool/bine

Sa pari sigur pe tine (in mintea fetelor ideea de siguranta se poate forma cu ajt. banilor,toalelor,masinilor si nu in ultimul rand cu ajt. fitzelor de mascul dominant)

Sa pari inteligent (sa stii sa vorbesti, sa stii sa dai replici,sa creezi impresia ca toate iti sunt cunoscute)

Daca reusesti sa indeplinesti doar prima conditie,vei avea parte numai de fete "usoare"

Daca reusesti sa indeplinesti prima si/sau a doua conditie,vei avea parte de fete gen "Monica"

Daca reusesti sa indeplinesti conditiile 1,2 si 3,vei avea parte de o femeie frumoasa si educata

Daca reusesti sa indeplinesti doar conditiile 1 si 3,vei avea parte de fete "usoare" sau de fete urate si destepte

Daca reusesti sa indeplinesti doar conditia 3,vei avea parte de fetele nebagate in seama de "baietii cool"

A NU SE GENERALIZA spor la agatat! :good:

Scris de Cristi

Bai, ma lasi ? :blink:

Nu am mai ras asa de multa vreme.

De unde ai scos frate aberatiile astea ?

Pe bune. Daca tu indeplinesti toate conditiile alea..cum de nu te viseaza pe putin jumatate din partea feminina a forumului ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink:

Asa topic.......

:good:

Tu nu mai rade ca uite si-a atins scopul.

Te-a dat pe spate ? :yes: Dar de ras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu nu mai rade ca uite si-a atins scopul.

Te-a dat pe spate ? :blink: Dar de ras.

...care va sa zica tu nu crezi ca 1982 da meditatii in scop umanitar ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...care va sa zica tu nu crezi ca 1982 da meditatii in scop umanitar ???

Eu cred ca e pe langa rau de tot. :blink:

Daca ar fi asa usor pe cat de simplu o spune el ..ar zambi toata lumea pe strada .

Editat de laurent-III-rd

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu cred ca e pe langa rau de tot. :flowers:

Daca ar fi asa usor pe cat de simplu o spune el ..ar zambi toata lumea pe strada .

...zici tu, din perspectiva experientelor nefaste a rolului de Combinator: am dat-o in bara, dar nu ma doare nimic... :crazy:

Editat de Picksy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai, ma lasi ? :flowers:

Nu am mai ras asa de multa vreme.

De unde ai scos frate aberatiile astea ?

Pe bune. Daca tu indeplinesti toate conditiile alea..cum de nu te viseaza pe putin jumatate din partea feminina a forumului ?

Poate ca eu indeplinesc conditiile "alea',insa nu asa se pune problema;ca de ce nu ma plac femeile de pe forum-ha,ha,ha.In realitate poti sa fii "painea lu' Dumnezeu",iar pe forum sa te dai cel mai mare mitocan cu ajutorul unor idei,DOAR cu ajt. unor idei.

De fapt,topicul descrie criteriile dupa care femeia isi alege barbatul.Daca esti tu mai "tare" scrie tu cateva crietrii serioase de data aceasta.Aberatii,auzi tu!Cred ca zici si tu asa,ca sa dea bine la imaginea pe forum,cand de fapt stii f. bine cum stau lucrurile.Ce? nu-i adevarat ca barbatii cu bani sau cu o pozitie sociala inalta,au parte de cele mai bune femei? Mie unul,mi se pare corect si normal sa fie asa.Tie Laurentiule cum ti se pare?

 

p.s.Ca sa fii placut de femei nu trebuie sa arati bine?! Daca arati ca "dracu "si esti inteligent,cam cat de repede vei reusi sa combini o femeie?...aberatii...ha,ha,ha!

Editat de 1982

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stimabile 1982,hai sa-sti spun eu un secret,ca se pare ca pentru tine este secret lucrul acesta:

Ca sa agati o femeie e foarte simplu,mai greu este sa si o pastrezi.Ceea ce si scris tu,regulile tale de mare Don' Juan' sunt bune ..probabil... ca sa agati o fata cu care sa te distrezi vreo 2 zile.Dupa 2-3 zile cand dansa vede ce are langa ea,fuge mancand pamantul(este valabil si viceversa).Daca asta iti doresti la cei 26 de anisori ai tai..pentru ca sunt anisori,nu ani.... iti urez mult succes.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×