Sari la conținut
Forum Roportal
Kaleidoscope

Singuratatea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

cat!!un an??

eu nu as rezista nici macar 1 saptamana!!doar gandul mi se pare exagerat de groaznic!!

mi'e frica de singuratate. :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cat!!un an??

eu nu as rezista nici macar 1 saptamana!!doar gandul mi se pare exagerat de groaznic!!

mi'e frica de singuratate. :flowers:

 

inseamna ca ti e frica de tine, ceea ce are si un aspect pozitiv si unul negativ.

A fi singur este nenatural, dar folositor.

 

Singura ma simt cel mai bine. :lol2:

 

Asa am simtit si eu mult timp, pana am descoperit ce inseamna cu adevarat sa fi cu cineva, sa te regasesti in cei din jur si sa te bucuri de prezenta lor.

Ceilalti ne ajuta sa crestem...

Camaraderia este unul din cele mai frumoase lucruri pe care omul le poate trai pe acest pamant,iar cei care nu ne inteleg ne pot motiva sa incercam sa fim mai buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu,nu mie frica de mine!

Doar ca nu'mi place sa fiu singura,mi se pare cel mai urat lucru!imi place sa fie inconjurata de prieteni,de oameni!!sa'i aud cum vorbesc,cand rad!!sau..chiar cand plang !cand se distreaza,si cand sunt tristi!! :flowers:

ooo..filozofesc :lol2: deja :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cea mai groaznica singuratate e singuratatea pe care o simti in mijlocul oamenilor...

Ultimul episod mai dur de singuratate l-am simtit la Marrakech in mijlocul unei petreceri.... m-am dus inapoi in autocar si m-am culcat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai bine singuratatea, decat sa traiesti in minciuna .

Editat de maniacu '

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nivelul teoretic difera de cel practic. Foarte, foarte putini au curajul sa ramana singuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nivelul teoretic difera de cel practic. Foarte, foarte putini au curajul sa ramana singuri.

corect, totul insa consta in a-ti invinge temerile .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cea mai groaznica singuratate e singuratatea pe care o simti in mijlocul oamenilor...

Ultimul episod mai dur de singuratate l-am simtit la Marrakech in mijlocul unei petreceri.... m-am dus inapoi in autocar si m-am culcat...

subscriu...poate durea groaznic.... :flowers:

revenind la topic,se zice ca oamenii cu adevarat puternici sunt solitari.....sau nebuni ? hm....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×