Sari la conținut
Forum Roportal
Josh Me

Doctore , tu esti speranta mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

asta fac de la o vreme . Ms de sfaturi . Cred ca ce ai zis aici e cel mai bun lucru pe care l-as putea face . TNX ;)
:doh: :) :luck:

 

 

Nu exagerezi?

oare? majoritatea femeilor considera ca un barbat tre s-o si "calce in picioare" din cand in cand. asa arata ca e puternic, sigur pe el si toate calitatile alea.

e normal sa umble si cu altele, asa mascul normal ca e dorit de toate femelele.

daca nu se comporta asa, e clar are, "e cam fatalau, nu stiu o fi homosexual, prea ciudat, o palma nu mi-a tras. nu e sigur pe el...."

 

Normal :doh: pentru ca cele care urmeaza dupa aia care v-a facut sa suferiti, trebuie sa sufere la randul lor, nenorocitele, asa le trebuie, nu?

legea junglei, nu asta se aplica?

poate a avut un tata care-o mai boxa pe maica-sa si ea a inteles ca un barbat isi mai si boxeaza femeia, asa ca n-ar intelege de ce tu n-o umilesti. poate gresesti dar oricum te combini cu alta, nu stai tu prea mult la discutii.

tre sa ai cat mai multe, altfel esti fraier, rade lumea de tine pe la colturi, uite-l pe papagalu' asta ce penibil e...e ca un poponar, frate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare? majoritatea femeilor considera ca un barbat tre s-o si "calce in picioare" din cand in cand. asa arata ca e puternic, sigur pe el si toate calitatile alea.

legea junglei, nu asta se aplica?

poate a avut un tata care-o mai boxa pe maica-sa si ea a inteles ca un barbat isi mai si boxeaza femeia, asa ca n-ar intelege de ce tu n-o umilesti. poate gresesti dar oricum te combini cu alta, nu stai tu prea mult la discutii.

tre sa ai cat mai multe, altfel esti fraier, rade lumea de tine pe la colturi, uite-l pe papagalu' asta ce penibil e...e ca un poponar, frate

:luck:

Bine ca n-ai zis toate.

Da' tu acuma faci misto de noi, nu? Mai exista in realitate chestii din-astea care gandesc ca tine???? Doaaamne, iti multumesc ca n-am dat peste astfel de :doh: :)

Sunt .....sunt.... n-am cuvinte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oare? majoritatea femeilor considera ca un barbat tre s-o si "calce in picioare" din cand in cand. asa arata ca e puternic, sigur pe el si toate calitatile alea.

e normal sa umble si cu altele, asa mascul normal ca e dorit de toate femelele.

daca nu se comporta asa, e clar are, "e cam fatalau, nu stiu o fi homosexual, prea ciudat, o palma nu mi-a tras. nu e sigur pe el...."

Vreau sa-mi arati si mie o femeie care vrea asa ceva.

 

legea junglei, nu asta se aplica?

poate a avut un tata care-o mai boxa pe maica-sa si ea a inteles ca un barbat isi mai si boxeaza femeia, asa ca n-ar intelege de ce tu n-o umilesti. poate gresesti dar oricum te combini cu alta, nu stai tu prea mult la discutii.

tre sa ai cat mai multe, altfel esti fraier, rade lumea de tine pe la colturi, uite-l pe papagalu' asta ce penibil e...e ca un poponar, frate

Asta ar insemna sa asculti de gura lumii, si de ce ai face asta ?! Daca nu stiai, in majoritatea cazurilor cand se barfeste, se barfeste din invidie. Si lumea se baga in seama ca sa strice, nu ca sa repare sau sa ajute, ca asta e lumea in care traim. Despre ceea ce vorbesti tu se numeste "spirit de turma".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:luck:

Bine ca n-ai zis toate.

Da' tu acuma faci misto de noi, nu? Mai exista in realitate chestii din-astea care gandesc ca tine???? Doaaamne, iti multumesc ca n-am dat peste astfel de :doh: :)

Sunt .....sunt.... n-am cuvinte.

stai linistita ca astia ca mine mor virgini deci sa n-ai cum sa dai ;)

 

Vreau sa-mi arati si mie o femeie care vrea asa ceva.

s-o arat cu degetu' sau cum ? :doh:

nu stiu daca atunci cand o intrebi iti va spune ca vrea asa ceva. insa ea cam asta accepta in viata ei.

 

Daca nu stiai, in majoritatea cazurilor cand se barfeste, se barfeste din invidie. Si lumea se baga in seama ca sa strice, nu ca sa repare sau sa ajute, ca asta e lumea in care traim. Despre ceea ce vorbesti tu se numeste "spirit de turma".

parerea lumii e importanta pentru foarte multi oameni. ca sa dau un exemplu macabru:P, sunt multe femei care stau cu unu care-o are mare desi ele se simt aiurea in pat din cauza asta, pentru ca asa zice lumea ca masculu' tre' s-o aiba cat mai mare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
stai linistita ca astia ca mine mor virgini deci sa n-ai cum sa dai :scare:

si asta nu te face sa vezi ca totusi gresesti pe undeva?

 

s-o arat cu degetu' sau cum ? :spiteful:

nu stiu daca atunci cand o intrebi iti va spune ca vrea asa ceva. insa ea cam asta accepta in viata ei.

E altceva cand spui ca accepta, altceva cand spui ca exact asta cauta. Unele accepta, dar asta nu inseamna ca isi doresc. Ba chiar sufera. Si crede-ma, nu exista femeie care sa vrea violenta domestica. Si daca exista, este bolnava. Asa a vazut in familie din mosi stramosi : tata o batea pe mama, bunicu o batea pe bunica, etc. Si ea nu are creierul destul de dezvoltat sa gandeasca din prisma vietii ei.

 

parerea lumii e importanta pentru foarte multi oameni. ca sa dau un exemplu macabru:P, sunt multe femei care stau cu unu care-o are mare desi ele se simt aiurea in pat din cauza asta, pentru ca asa zice lumea ca masculu' tre' s-o aiba cat mai mare.

Tu chiar ai ramas putin in urma. Din cate stiu, s-a ajuns la concluzia ca "marimea nu conteaza". Iar tu nu stiu in ce circumstante intalnesti astfel de femei, care sunt mai mult sau mai putin niste catei cu creier de gaina. Iti garantez, o femeie nu o sa vada in marimea organului niciodata un criteriu de alegere al barbatului, si nici n-o sa-l aleaga de gura lumii. Tu cred ca vorbesti de tigancile din mahala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si asta nu te face sa vezi ca totusi gresesti pe undeva?

da, gresesc pentru ca nu toti/toate gandesc asa cum zisei mai sus. insa de -astia sunt peste tot, obosesc ingrozitor cand ii simt in preajma, sunt acceptati, de multe ori apreciati pentru ca cei care gandesc normal rar isi dau seama ce e cu adevarat in capul lor.

Tu chiar ai ramas putin in urma. Din cate stiu, s-a ajuns la concluzia ca "marimea nu conteaza". Iar tu nu stiu in ce circumstante intalnesti astfel de femei, care sunt mai mult sau mai putin niste catei cu creier de gaina. Iti garantez, o femeie nu o sa vada in marimea organului niciodata un criteriu de alegere al barbatului, si nici n-o sa-l aleaga de gura lumii. Tu cred ca vorbesti de tigancile din mahala.

asa e, eu numa prin mahalale umblu. si femeile da, niciodata nu vbesc despre asta. da' nepotrivirea sexuala la face ce se refera? la diferentele de opinie in privinta destinului?

E altceva cand spui ca accepta, altceva cand spui ca exact asta cauta. Unele accepta, dar asta nu inseamna ca isi doresc. Ba chiar sufera.

saracele, sufera chiar. din dragoste. ce frumos :suicide: insa devin puternice si fac ce vor cu fraierii care se comporta omeneste cu ele. legea junglei nu-i asa?

Editat de hernandez

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:suicide: :suicide: :jester:

 

oare? majoritatea femeilor considera ca un barbat tre s-o si "calce in picioare" din cand in cand. asa arata ca e puternic, sigur pe el si toate calitatile alea.

e normal sa umble si cu altele, asa mascul normal ca e dorit de toate femelele.

daca nu se comporta asa, e clar are, "e cam fatalau, nu stiu o fi homosexual, prea ciudat, o palma nu mi-a tras. nu e sigur pe el...."

 

legea junglei, nu asta se aplica?

poate a avut un tata care-o mai boxa pe maica-sa si ea a inteles ca un barbat isi mai si boxeaza femeia, asa ca n-ar intelege de ce tu n-o umilesti. poate gresesti dar oricum te combini cu alta, nu stai tu prea mult la discutii.

tre sa ai cat mai multe, altfel esti fraier, rade lumea de tine pe la colturi, uite-l pe papagalu' asta ce penibil e...e ca un poponar, frate

Masculinitatea manifestata in acest fel???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Masculinitatea manifestata in acest fel???

sa ramanem la presupunerea dinainte ca eu sunt nebun. oricum mi-as dori sa traiesc si eu intr-o lume minunata ca a voastra unde calitatile umane si nu marlania sunt apreciate :suicide:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×