Sari la conținut
Forum Roportal
Josh Me

Doctore , tu esti speranta mea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Isi plange de mila pentru ca sa-i dovediti voi contrariul, desi omul nu crede nicio clipa faptul c-ar fi prost. Sunt satul de chestii din astea. Let's get real.

Editat de Liviu_phz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Isi plange de mila pentru ca sa-i dovediti voi contrariul, desi omul nu crede nicio clipa faptul c-ar fi prost. Sunt satul de chestii din astea. Let's get real.

 

Dar e treaba lui asta. Pe mine ma intereseaza sa continuam discutia in contradictoriu, ca sa-i arat cata dreptate am. :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zici ca ai o slabiciune pt. baietii rai(ti-ai editat repede mesajul),deci o alegere irationala si dupa aia zici ca

 

Noi, spre deosebire de voi, gandim si analizam amanuntit, si asta e demonstrat stiintific.

 

Unde e gandirea cand femeile aleg un bad-boy care le da o palma din cand in cand si culmea raman cu el?

Editat de Jet Black

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Zici ca ai o slabiciune pt. baietii rai(ti-ai editat repede mesajul),deci o alegere irationala si dupa aia zici ca

 

Noi, spre deosebire de voi, gandim si analizam amanuntit, si asta e demonstrat stiintific.

 

Unde e gandirea cand femeile aleg un bad-boy care le da o palma din cand in cand si culmea raman cu el?

 

:beee:

Omule, cand vorbim noi fetele despre baietii rai (bad boys), ne referim la felul lor de a fi, de a arata chiar, de a se comporta, dar nu in modul agresiv.

Un bad boy nu e ala care ne ia la bataie, ci acela care e interesant, misterios, aparent nepasator, indiferent, putin ciufulit si neingrijit.

Si ce mesaj mi-am editat repede? Din cate stiu, inca scrie ca imi plac baietii rai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omule, cand vorbim noi fetele despre baietii rai (bad boys), ne referim la felul lor de a fi, de a arata chiar, de a se comporta, dar nu in modul agresiv.

Un bad boy nu e ala care ne ia la bataie, ci acela care e interesant, misterios, aparent nepasator, indiferent, putin ciufulit si neingrijit.

Si ce mesaj mi-am editat repede? Din cate stiu, inca scrie ca imi plac baietii rai.

 

Asa e,inca scrie.

 

Deci iti plac nesimtitii,indiferentii si neingrijitii. :beee:

 

Ce zici tu e mai mult un smecheras nu un bad boy.

Editat de Jet Black

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa e,inca scrie.

 

Deci iti plac nesimtitii,indiferentii si neingrijitii. :doh:

 

Ce zici tu e mai mult un smecheras nu un bad boy.

 

:beee:

Tu clar nu stii despre ce baieti vorbesc. Cine stie ce fel de imagine iti faci in minte.

Smecherasul este cu totul altceva. Nu e topicul potrivit, las-o balta.

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×