Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

Sex cu un necunoscut

Evaluează acest topic

sex cu un necunoscut  

58 membri au votat

  1. 1. Ati facut vreodata sex cu un necunoscut?

    • Da
      16
    • Nu
      42
  2. 2. Daca raspunsul este "da", ati repeta experienta (cu un alt necunoscut)?

    • Da
      20
    • Nu
      38


Postări Recomandate

Si daca faci sex CU CUnoscuti, stii ce fel de oameni sunt... la pat?

Plus ca necunoscut e doar prima data.

 

Dar ai incredere in ei, si iti dai seama de sexualitatea unui om daca il cunosti in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eh.. data viitoare sa tii alegi putin mai cu cap. Nu prea inteleg cum ai putut sa faci sex cu cineva cu care erai absolut indiferenta. Nu te atragea nici fizic, nici psihic in mod deosebit.. doar ca ati mai vorbit asa, pe mess? ....

pai uite ca asa se intampla.. uite cum au unii noroc! :jester: Foarte probabil ca noaptea respectiva a fost un "tun strong" pt individul in cauza.

 

O alta intrebare pt domnisoara cu topicul: individul a realizat macar ca pt tine a fost o noapte de cacao? I-ai spus sau si-a dat seama intr-un fel ca n-are nici o treaba cu tine?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nope...nu prea mai mult o experienta dezamagitioare.....era cam varza individul....si nu avea maniere la pat.....adica ia lipsit delicatetea....ca o bruta mai degraba

 

de-asta imi place mie cum gandesc femeile :cheer: adica tu credeai c-o sa te trateze ca pe-o printesa? :spiteful:

... astia-s barbatii adevarati, astia va plac ma, voi pe-astia ii iubiti.

pe-aia care se poarta frumos cu voi ii considerati fraieri. asa ca nu va mai plangeti :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de-asta imi place mie cum gandesc femeile :bye: adica tu credeai c-o sa te trateze ca pe-o printesa? :D

... astia-s barbatii adevarati, astia va plac ma, voi pe-astia ii iubiti.

pe-aia care se poarta frumos cu voi ii considerati fraieri. asa ca nu va mai plangeti :o:

 

dap, majoritatea sunt asa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hm...problema mea e in felul urmator...mi-am dat intalnire cu o persoana necunoscuta....si totul s-a rezumat numai la sex.....adica stiam ca pentru asta ne vom vedea....si in principal am, facut lucru asta sa vad cum e....ce e deosebit...insa e gresit sau nu? sunt in dilema acu?

 

Daca esti o persoana open mind nu este o greseala.

Trebuie sa alegi persoana potrivita. Daca nu stii care este aceea, inveti... si aici ai avut ca exemplu, specimenul mentionat de tine. Next time evita astfel de persoane.

Referitor la micul tau accident. A ramane insarcinata este "cea mai mica problema" pe care o poti avea in urma unui contact sexual cu un necunoscut, in comparatie cu altele, cum ar fi o boala cu transmitere sexuala.

Ai MARE GRIJA in alegerea "persoanelor necunoscute".

Intr-un concediu la mare sa zicem, nu prea ai ce sa faci... te intalnesti cu persoana respectiva, faci sex si gata.

Daca se intampla accidentul de a se rupe prezervativul, pe langa testul de sarcina, fa un set de analize complet (ptr bolile cu transmitere sexuala) dupa ~6-7 luni de la contact.

Ca un exemplu, HCV (virusul hepatic C) se poate observa dupa 6 luni de la contaminare.

In cazul in care abordezi sau te abordeaza o persoana de pe internet, cere si ofera un buletin de analize eliberat de un laborator cunoscut din romania/localitate, cu cele mai importante analize ale BTS (HBV, HCV, HIV...).

Cel mai bine e sa mergeti impreuna pentru efectuarea analizelor pentru a fi siguri de autenticitatea rezultatelor.

Daca ies ok, puteti face si sex neprotejat insa nu este recomandat pentru ca nu stii ce a facut respectiva persoana ...in urma cu 1,2,3,4 luni sa zicem..

 

Locatia - ai grija unde mergi

Sexul cu un necunoscut pare a fi interesant insa nu poti sti ce intentii poate avea.

Cea mai buna locatie este un hotel, motel...

Nu te duce la domiciliul persoanei necunoscute.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ma duc cu el cu intentia clara de a face ...doar sex ...ce alte intentii ar putea avea ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sau sa te omoare. Parca stii peste cine dai. E lumea plina de psihopati. Am auzit niste povesti de mi s-a ridicat parul maciuca.

Are dreptate swing.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa te jefuiasca.

 

:D da ...ca eu cand ma duc sa fac sex imi car seiful cu mine :) te duci sa faci sex ...doar fizicul il iau cu mine :)

ideea e sa nu dai peste vreun nebun ...sau criminal in serie,intrebarea e iti poti asuma un asemenea risc? :)

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×