Sari la conținut
Forum Roportal
Roxana@ Elena

Sex cu un necunoscut

Evaluează acest topic

sex cu un necunoscut  

58 membri au votat

  1. 1. Ati facut vreodata sex cu un necunoscut?

    • Da
      16
    • Nu
      42
  2. 2. Daca raspunsul este "da", ati repeta experienta (cu un alt necunoscut)?

    • Da
      20
    • Nu
      38


Postări Recomandate

La intrebarea ta se poate raspunde cam prin 2 abordari:

 

1. Moral: din punctul meu de vedere, la fel ca al oricarei persoane moderne si fara prejudecati, nu ai gresit cu nimic, ba din contra: E MAI BINE SA-TI PARA RAU DE CEVA CE AI FACUT, DECAT DE CEVA CE AI EZITAT SA FACI. Daca ezitai, poate ca era mai bine, dar, de unde stii, poate ca te simteai si mai naspa ca ai pierdut o sansa. Intr-o tara sau o societate civilizata, o femeie care mai are cate o escapada sau doua (bineinteles, nu prea multe ca exista o masura in toate, nu-i asa?) nu este privita ca o curva sau o persoana usoara. Si nu e nevoie s-o ascunda, uneori o femeie cand se confeseaza poate deveni cu atat mai interesanta. 8)

 

2. Strict sexual: Dacamasurile de protectie au fost corespunzatoare, n-are de ce sa iti fie teama desi o mica doza de risc inca mai persista, dar asta e viata, n-ai ce sa-i faci.

 

3. Capu' sus si nu fi bleaga :jester:

hai ca-mi placi :jester:

 

Sex cu un necunoscut? Pai tu stii cat iti poate lua sa cunosti o persoana? Eoni!

si poti fi sigur ca o cunosti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sex cu un necunoscut? Pai tu stii cat iti poate lua sa cunosti o persoana? Eoni!

 

pai bine asta stiu...ma refer cu o persoana care o vezi first time

Dar daca era un cunoscut cu care ajungeai sa ai un one-night-stand, cum era? Vreo deosebire?

 

Eu zic ca e mai kinky cu un necunoscut.

pai probabil ca daca ajungeam one night stand......cu o persoana cunoscuta erau 2 posibilitati

1 eram prea beata...si asta e f putin posibil

2...inseamna ca aveam ceva sentimente pentru individu respectiv.. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Femeile sunt porci.

QED.

Hai sa zicem ca majoritatea. 8) In linii mari sunt de acord cu tine, dar cred ca deja te astepti la reactii de genul: "ce frustrat e si asta", "ai avut prea multe deceptii, baiatu'?", "porc esti tu, nesimtitulee!!!!!!!!!!!" etc, etc, etc.

 

pai daca citesti toate postarile o sa afli care era varza la sex....in my opinion....dar am incercat..... :jester:

Las' c-o sa gasesti si unul mai potrivit. :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca citesti toate postarile o sa afli care era varza la sex....in my opinion....dar am incercat..... :jester:

 

 

eu zic sa mai incerci odata, dar cu un alt necunoscut. daca nici de data asta nu e bine, treci la urmatorul, pana la urma trebuie sa iasa bine! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil regreti si iti este rusine sa te mai intalnesti cu acel barbat tocmai pentru ca actul sexual a fost un dezastru. Cel putin din punctul tau de vedere.

 

Mie ideea de one night stand, cu un cunoscut sau necunoscut, nu mi se pare respingatoare. Am prietene care practica liber. Mi-au spus chiar ca este mai orgasmic sexul cu un necunoscut. Si totusi, daca sunt 2 persoane cu capul pe umeri, n-are ce sa mearga prost (decat actul in sine, mda..). Se stie ca a fost o chestie de-o noapte, si gata. Normal, in afara de situatiile cand intervin sentimentele.

 

Hai totusi sa evoluam cu topicul, si sa-l facem in asa fel incat sa raspunda toata lumea la intrebari :

 

Ati facut vreodata sex cu un necunoscut? Ati (mai) dori?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Probabil regreti si iti este rusine sa te mai intalnesti cu acel barbat tocmai pentru ca actul sexual a fost un dezastru. Cel putin din punctul tau de vedere.

 

Mie ideea de one night stand, cu un cunoscut sau necunoscut, nu mi se pare respingatoare. Am prietene care practica liber. Mi-au spus chiar ca este mai orgasmic sexul cu un necunoscut. Si totusi, daca sunt 2 persoane cu capul pe umeri, n-are ce sa mearga prost (decat actul in sine, mda..). Se stie ca a fost o chestie de-o noapte, si gata. Normal, in afara de situatiile cand intervin sentimentele.

 

Hai totusi sa evoluam cu topicul, si sa-l facem in asa fel incat sa raspunda toata lumea la intrebari :

 

Ati facut vreodata sex cu un necunoscut? Ati (mai) dori?

mda...ar fi mai bine..si asa...dar cred ca trebuie sa rog un moderator daca se poate.....schimba si sa se faca un sondaj ceva de genu...

deci il rog pe moderatoru care poate sa faca ....daca e posibil... :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×