Sari la conținut
Forum Roportal
Ma

Cum sa devii amanta/amant, sau ce calitati ar trebui sa intrunesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Majoritatea din pacate

depinde si de cel de langa tine!motivele pt care cautam amant/a nu tine 100% numai de noi,ci si de celalalt!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
.

Eu, asa cum v-am spus nu ma vad a-ntruni calitatile unei amante ... De ce ? Poate pentru ca sunt mai intai mama, apoi menajera, apoi om al muncii, apoi colega, prietena .... si in ultimul rand femeia ...

 

 

Hopaa....amanta nu poate fi mama, nu e gospodina, fara servici, singura pe lume, fara prieteni......berbecut, esti sigura ca astea sunt calitati si nu lipsuri majore ?

Am avut amante diametral opuse, mame, gospodine, cu job stralucit, pline de anturaj....si pricepute :o: ....parol

Editat de Orpheus62

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probleme saharian?

 

La 17 ani te pricepi SI la asta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, tu Sahariene, de ce crezi ca nu avem experienta, din cauza varstei, nu neaparat arata si experienta.

 

Ai fost sau ai avut amant(a) ?

 

:o:

Editat de Saharian

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hopaa....amanta nu poate fi mama, nu e gospodina, fara servici, singura pe lume, fara prieteni......berbecut, esti sigura ca astea sunt calitati si nu lipsuri majore ?

Am avut amante diametral opuse, mame, gospodine, cu job stralucit, pline de anturaj....si pricepute :o: ....parol

 

Atunci bine ai venit ... Poate ne impartasesti din cunostintele tale ... De ce nu ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 17 ani te pricepi SI la asta ?

e adevarat ca in principiu ajuta experienta proprie...dar chiar sa nu tii cont si de alte criterii,,ntz ntz ntz..nu fii rau!

 

si de ce ai scris cuvantul "si" cu majuscule?

Editat de sado

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut amante diametral opuse, mame, gospodine, cu job stralucit, pline de anturaj....si pricepute :o: ....parol

Corect. Deci cu alte cuvinte, amanta are anumite calitati de ordin psihic pe care sotia nu le are sau nu le mai valorifica. Sau amanta are un fizic extraordinar si nu reprezinta nimic altceva decat una sau mai multe partide de sex.

Iar in al treilea caz, poate amanta imbina mai bine job-ul de femeie de cariera, mama, gospodina, priceputa cu a-si scoate in evidenta feminitatea.

Just my two cents. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×