Sari la conținut
Forum Roportal
Ma

Cum sa devii amanta/amant, sau ce calitati ar trebui sa intrunesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Amanta/amantul este in primul rand disponibil taman atunci cand cuplul trece printr-o criza. Nici nu trebuie sa faca ceva deosebit, decat sa fie acolo.

Editat de diela

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: asta asa e!is curioasa...o fi frumoasa viata de amant/amanta?ce personalitate mai au persoanele respective,ce respect de sine mai au sa fie o viata amant/amanta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu

degeaba ridici coada...mai faci naibii si cistita, daca nu-i cine trebuie

Pai te orientezi inainte sa ridici coada.

 

:o: asta asa e!is curioasa...o fi frumoasa viata de amant/amanta?ce personalitate mai au persoanele respective,ce respect de sine mai au sa fie o viata amant/amanta?

Uni prefera ipostaza asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca totusi ai nevoie de multe pentru a deveni amant sau amanta ... Nu de centimetrii in plus in locuri care aduc placerea, nici sa fraieresti pe cineva ... pentru ca pana la urma statutul de amant sau amanta este cumva dat tot de problemele dintr-o casnicie ..

 

Si ca sa-mi justific deschiderea topicului vreau sa spun ca este doar o problema destul de des intalnita si o solutie ce merge destul de des, ducand casnicia inca cativa ani dupa ce in mod normal ar fi trebuit sa se sfarseasca .

Editat de *Berbecut*
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

din cate am observat, cred ca e important ca omul sa fie degajat cu tine si sa asculti. Ma reder la barbatii sau la femeile casatorite, nu sexule neaparat problema, se simt inhibati, vor sa evadeze putin.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:o: asta asa e!is curioasa...o fi frumoasa viata de amant/amanta?ce personalitate mai au persoanele respective,ce respect de sine mai au sa fie o viata amant/amanta?

???????????????????

aici e farmecul

starea e efemera

 

Eu cred ca totusi ai nevoie de multe pentru a deveni amant sau amanta ... Nu de centimetrii in plus in locuri care aduc placerea, nici sa fraieresti pe cineva ... pentru ca pana la urma statutul de amant sau amanta este cumva dat tot de problemele dintr-o casnicie ..

 

Si ca sa-mi justific deschiderea topicului vreau sa spun ca este doar o problema destul de des intalnita si o solutie ce merge destul de des, ducand casnicia inca cativa ani dupa ce in mod normal ar fi trebuit sa se sfarseasca .

cunosc cazuri cand situatia a salvat casnicia!

vb serios

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din cate am observat, cred ca e important ca omul sa fie degajat cu tine si sa asculti. Ma reder la barbatii sau la femeile casatorite, nu sexule neaparat problema, se simt inhibati, vor sa evadeze putin.

da putin..cam vreo 16 cm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×