Sari la conținut
Forum Roportal
Ma

Cum sa devii amanta/amant, sau ce calitati ar trebui sa intrunesti

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu vreau sa aflu cine a fost si daca a fost sau daca este ... Viata personala a fiecaruia este foarte bine sa ramana cat se poate de personala ... Nu discutam de X sau Y ci pur si simplu incercam sa intelegem fenomenul . Atat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci bine ai venit ... Poate ne impartasesti din cunostintele tale ... De ce nu ?

 

 

Hehe...matale vrei sa patrunzi in sanctuar :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Corect. Deci cu alte cuvinte, amanta are anumite calitati de ordin psihic pe care sotia nu le are sau nu le mai valorifica. Sau amanta are un fizic extraordinar si nu reprezinta nimic altceva decat una sau mai multe partide de sex.

Iar in al treilea caz, poate amanta imbina mai bine job-ul de femeie de cariera, mama, gospodina, priceputa cu a-si scoate in evidenta feminitatea.

Just my two cents. :o:

sau....mai sunt disperatii aia care se cred mari gigoloi si isi inseala bunaciuni de neveste cu niste penale numa de dragu dialogului

:-de unde vii ma gigele?

-de la amanta ma?

-hopaaaa...esti tare ba"...ca nu am mai continuat cu "esti tare"..."prost",,nu mai conteaza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau....mai sunt disperatii aia care se cred mari gigoloi si isi inseala bunaciuni de neveste cu niste penale numa de dragu dialogului

:-de unde vii ma gigele?

-de la amanta ma?

-hopaaaa...esti tare ba"...ca nu am mai continuat cu "esti tare"..."prost",,nu mai conteaza!

Asta e deja prostie. Ca sa nu zic teribilism, ca banuiesc ca insuratii nu mai sunt la varsta adolescentei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
exact...dar exista si de astia..si nu is chiar putini...in special oamenii cu funtii sau cocalarii...adica extremele!

da,astia sunt noii romani,veniti din Italia sau spania si care au pierdut simtul omeniei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta e deja prostie. Ca sa nu zic teribilism, ca banuiesc ca insuratii nu mai sunt la varsta adolescentei.

exact...dar exista si de astia..si nu is chiar putini...in special oamenii cu funtii sau cocalarii...adica extremele!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg ca vreti sa generalizati ce stiti sau ce ati patit. Dar sunt cazuri si cazuri. Si nu cred ca o sa incepem noi acum pe cine am inselat, cum am inselat sa spunem, pt chiar daca e spatiu virtual, tot o comunitate e. Nu stiu, e un subiect tabu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da,astia sunt noii romani,veniti din Italia sau spania si care au pierdut simtul omeniei

 

Sigur ca da - au plecat ingeri din Romania si i-a animalizat westul decadent :o:

 

:o:

 

Stai la fotbal ca are mai multa logica pentru tine :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
absolute beginners

Poate vreti sa ne impartasiti din vasta dvs experienta intr-ale inselatului, domnu' Saharian. Nu de alta, dar poate vrem sa luam lectii. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×