Sari la conținut
Forum Roportal
giovi

"Friends"

Postări Recomandate

Am vazut in intregime Joey si pot sa spun ca mi-a placut foarte mult :suicide:

Copilul de 17 ani este nepotul lui. Din pacate serialul a fost anulat brusc si ultimele episoade filmate nici macar nu au mai fost difuzate in State.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

serialul "joey" a incercat sa reinvie gloria serialului"friends"...dar nici nu se compara...joey fara ceilalti cinci prieteni nu are valoare...e ca oricare alt serial de comedie de mana a doua...joey fara glumele lui chandler, isteriile monicai in legatura cu menajul, pasiunea lui ross pt stiinta etc, nu are valoare...sincer...si cu parere de rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am fost surprinsa ca inca nu era nici un topic deschis despre "Friends" ..

 

Mie imi plac mult de tot, nu cred ca m`as putea satura de ei. De cateva saptamani am copiat pe calculator majoritatea episoadelor, si cand am un pic de timp liber, profit si ma uit la cate unul.

Am vazut toate cele 10 sezoane!!! :) E intr-adevar superb serialul.Au fost faze care m-au facut sa plang....de la atata ras :P.Cand sunt trist,imi revin cu cateva episoade.Merita vazut TOT!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Friends va ramane cel mai tare sitcom de comedie. Dar sa nu judecam prea aspru nici Joey eu le-am vazut ambele sezoane(serii) si comparativ cu alte seriale de tip comedii este mult mai bun. Nu i-a reinviat pe Friends dar s-a incercat o continuare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"Friends" este serialul meu preferat. Cum s-a mai spus, e mai bun ca medicamentele. Am vazut toate cele 10 sezoane, si am cateva episoade care...imi fac bine la suflet! :salut:) ( "The Male Nanny", "The Pediatrician" and so many more...) Si as revedea, in orice moment, orice episod. Cred ca toti de pe topicul asta suntem cam de aceeasi parere ,nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare foarte enervant serialul asta prost dar ce e si mai enervant si surprinzator - are prea multi adepti.

 

Nu am gasit nimic invecinat macar umorului.

 

si de cand te uiti tu la seriale ?

te credeam om serios ... my mistake

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×