Sari la conținut
Forum Roportal
jackpot

Suntem departeeeeeeeeeeeeee de adevar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exista multe cazuri de exorcism bine documentate si temeinic studiate. Exista multe in lumea asta. Dar noi suntem tinuti departe de adevar si redusi la stadiul de maimute "civilizate".

 

 

Tehnologie de kkt. Tot ce este lasat oficial pe piata (tehnologii importante - doar cateva de altfel, restul sunt ramuri), are un singur scop: controlul (al tau, al meu si al celorlalti).

 

Mult succes spre adevar!

si tu esti detinatorul adevarului..... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca pe tine te-a dat pe spate, ce te face sa crezi ca si pe ceilalti i-ar impresiona la fel de tare?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

i-as duce pe multi de pe acest forum la slujbe de exorcizare sa vad cati rezista acolo....multi nu cred pana nu vad...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti ar crede daca ar merge la asa ceva....ar deveni mai credinciosi.... :airkiss:

ca sa crezi asa ceva trebuie sa fii credul, nu credincios.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca pe tine te-a dat pe spate, ce te face sa crezi ca si pe ceilalti i-ar impresiona la fel de tare?

 

 

toti ar crede daca ar merge la asa ceva....ar deveni mai credinciosi.... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nexus, ce cauti la Religie?

 

Ia iesi afara.

 

 

supravietuiesc si eu printre necredinciosi :airkiss: ....daca ar sti ei ceva .... :bye:

 

Sa iasa afara doar cei care nu cunosc macar 3 % din Religie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai te incadrezi, tu cunosti Religie (ca sa nu mai vorbesc de discernamant) la nivel de alcoolemie: unu la mie.

 

 

 

...si tu cat ai alcoolemia atunci ??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
toti ar crede daca ar merge la asa ceva....ar deveni mai credinciosi.... :airkiss:

 

Raspunde sincer la o intrebare simpla.

 

Ai cunoscut personal vreun exorcizat dintre cei care faceau spectacol la manastirea de care zici?

 

L-ai cunoscut cu multi ani inainte si stii ca era posedat de demoni iar dupa aceasta slujba a devenit un om sanatos cu mintea limpede si care s-a adaptat societatii...un om de care nu-ti vine acrede ca ani de zile era posedat si acum lucreaza intr-o firma,are familie sanatoasa etc...

 

Sa nu-mi spui de povesti din ziare.Stirile alea sunt scrise pentru a fi cumparat ziarul...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×