Sari la conținut
Forum Roportal
jackpot

Suntem departeeeeeeeeeeeeee de adevar

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce esecuri ???..eu n-am avut nimic..au avut altii...urlau dracii din oameni de faceai pe tine de frica.... :airkiss:

 

Ce cautai tu acolo?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am vrut sa vad cum este sa stai intr-un asemenea loc....este groaznic pentru multi...eu m-am obisnuit abia dupa 6 zile !!..in prima zi era s-o tulesc...

 

Esti de acord cu ce a facut Corogeanu?

Iti dau in scris ca cei asa zis exorcizati nu sunt altceva decat persoane abuzate in familie, care sufera un alt abuz emotional de asta data prin intermediul unui preot si care dupa ce fac o criza de furie si spume la gura se intorc inapoi in familie pana la a doua sedinta.

Asa zisii posedati si exorcizati nu sunt altceva decat victimele minciunii sentimentale in familie si ale propriei lor prostii.

In asa ceva un preot nu are nici o putere, doar un psiholog-psihiatru.

Am mai avut noi profeti aici pe forum periodic internati la balamuc cu vena ciuruita de injectii antipsihotice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci eu personal am vazut acele persoane posedate de demoni..care nu erau nici bolnave mintal..si nici nu se faceau...medicii au spus ca sunt perfect sanatoase acele persoane..

poate aia sunt actori

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci eu personal am vazut acele persoane posedate de demoni..care nu erau nici bolnave mintal..si nici nu se faceau...medicii au spus ca sunt perfect sanatoase acele persoane..

 

Eu nu spun ca nu exista diavol. Spun doar ca nu se poate dovedi stiintific existenta lui. Dar se poate dovedi stiintific ce e in neregula cu mintea si comportamentul unui om, ba mai mult poate fi constientizat si adus pe calea cea buna. Sa faca asa ceva un preot nu am vazut. Si nici medicina de la noi. Normal ca medicii nostrii spun ca ori e sanatoasa persoana ori e bolnava ca doar nu o sa spuna ca e posedata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
deci eu personal am vazut acele persoane posedate de demoni..care nu erau nici bolnave mintal..si nici nu se faceau...medicii au spus ca sunt perfect sanatoase acele persoane..

De unde stii tu ca nu erau bolnave mintal? Esti medic psihiatru? De unde stii tu ca nu se prefaceau? Ai intrat in capul lor sa le citesti gandurile? De unde stii tu ce au zis medicii despre acele persoane? Ai vorbit tu cu fiecare medic al fiecarui crizat in parte, sa ii intrebi ce diagnostic i-au pus? Ia mai taci din gura si nu mai fa afirmatii de astea doar ca sa te afli in treaba. Si daca ai vazut tu personal ce? De ce ar trebui sa te cred eu pe tine, la cate aberatii ai debitat tu pe forum? Ce credibilitate iti inchipui tu ca ai?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde stii tu ca nu erau bolnave mintal? Esti medic psihiatru? De unde stii tu ca nu se prefaceau? Ai intrat in capul lor sa le citesti gandurile? De unde stii tu ce au zis medicii despre acele persoane? Ai vorbit tu cu fiecare medic al fiecarui crizat in parte, sa ii intrebi ce diagnostic i-au pus? Ia mai taci din gura si nu mai fa afirmatii de astea doar ca sa te afli in treaba. Si daca ai vazut tu personal ce? De ce ar trebui sa te cred eu pe tine, la cate aberatii ai debitat tu pe forum? Ce credibilitate iti inchipui tu ca ai?
uite bre....mii de ani de civilizatie...tehnologie...medicina....informatica....parinti care-si jupoaie pielea sa si intelectualizeze copchii....si astia abereaza la greu pe forum despre posedati....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De unde stii tu ca nu erau bolnave mintal? Esti medic psihiatru? De unde stii tu ca nu se prefaceau? Ai intrat in capul lor sa le citesti gandurile? De unde stii tu ce au zis medicii despre acele persoane? Ai vorbit tu cu fiecare medic al fiecarui crizat in parte, sa ii intrebi ce diagnostic i-au pus? Ia mai taci din gura si nu mai fa afirmatii de astea doar ca sa te afli in treaba. Si daca ai vazut tu personal ce? De ce ar trebui sa te cred eu pe tine, la cate aberatii ai debitat tu pe forum? Ce credibilitate iti inchipui tu ca ai?

Exista multe cazuri de exorcism bine documentate si temeinic studiate. Exista multe in lumea asta. Dar noi suntem tinuti departe de adevar si redusi la stadiul de maimute "civilizate".

 

uite bre....mii de ani de civilizatie...tehnologie...medicina....informatica....parinti care-si jupoaie pielea sa si intelectualizeze copchii....si astia abereaza la greu pe forum despre posedati....

Tehnologie de kkt. Tot ce este lasat oficial pe piata (tehnologii importante - doar cateva de altfel, restul sunt ramuri), are un singur scop: controlul (al tau, al meu si al celorlalti).

 

Mult succes spre adevar!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×