Sari la conținut
Forum Roportal
Madeline_m

O problema..comuna

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ce crezi ca au plecat?

Intreb, pentru ca mi se pare imposibil ca cineva sa-si ia lumea in cap fara un motiv. Nu dai toate datele...

Cred ca din cauza planurilor, nu era pregatit pentru asa ceva.

Daca este asa nici ca se va mai intoarce.

 

 

Poate tu ai insistat si ai mers prea departe cu planurile, lui i-a fost teama sa zica ceva, si a ales sa plece ca sa nu te raneasca altfel . :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce crezi ca au plecat?

Intreb, pentru ca mi se pare imposibil ca cineva sa-si ia lumea in cap fara un motiv. Nu dai toate datele...

 

A fost plecat in strainatate dar am aflat ca s-a intors mai repede. Era in oras si nu mi-a spus. Mi-a ascuns f multe lucruri. Am luat asta ca pe ceva personal. Iar de cand stie ca am aflat nu a mai dat niciun semn de viata, nu mai raspunde la mesaje etc. Desi cu o zi inainte imi jura pe tot ce are ca ma iubeste si ca intre noi nu e nicio problema.

Iar primul a plecat in vizita la mama lui....si nu s-a mai intors.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Desi cu o zi inainte imi jura pe tot ce are ca ma iubeste si ca intre noi nu e nicio problema.

Si totusi, ceva este. Ne lasi sa citim printre randuri? Cum poate cineva sa-ti dea un sfat, daca ne prezinti numai franturi? E clar ca s-a intamplat ceva, la un moment dat. Altfel nu ai fi avut nevoie de asigurari din partea lui..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P altruistii lu' mama!

 

 

Iar primul a plecat in vizita la mama lui....si nu s-a mai intors.

 

aha, deci amarena era mama! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce crezi ca au plecat?

Intreb, pentru ca mi se pare imposibil ca cineva sa-si ia lumea in cap fara un motiv...

barbatii fac mereu chestii de genu asta... le este greu sa vorbeasca si sa se justifice cand stiu ca nu sunt corecti, e mai simplu sa dispara fara probleme

 

eu m-am obisnuit, :P mi se intampla mai tot timpul :o: nici nu ma mai astept la mai mult

nu e singura

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu exista, mai femeilor.... Eu inteleg ca-s imaturi, iresponsabili si cum mai vreti voi sa-i blagoslovim.. dar totusi, sa plece asa, cu dunga si sa nu se mai intoarca??? Ceva nu era in regula..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A fost plecat in strainatate dar am aflat ca s-a intors mai repede. Era in oras si nu mi-a spus. Mi-a ascuns f multe lucruri. Am luat asta ca pe ceva personal. Iar de cand stie ca am aflat nu a mai dat niciun semn de viata, nu mai raspunde la mesaje etc. Desi cu o zi inainte imi jura pe tot ce are ca ma iubeste si ca intre noi nu e nicio problema.

Iar primul a plecat in vizita la mama lui....si nu s-a mai intors.

Draga eu nu stiu ce iti spun femeile sau ce cred ele, dar cand un barbat isi simte libertatea amenintata asta e primul lucru care il face..pleaca fara sa spuna .

Atunci cand chiar daca tine la acea persoana, dar nu este pregatit, si planurile celuilalt merg din inertie inainte si propaga o anume imagine in viitor, il sperie si se simte lipsit de libertate.

In gluma daca ii vei spune unui barbat ca ai ramas insarcinata cu el, vei vedea ca tu te bucuri ca vei fi mama si el se va da de ceasul mortii cum de ai putut face asa ceva . :o:

 

Nu exista, mai femeilor.... Eu inteleg ca-s imaturi, iresponsabili si cum mai vreti voi sa-i blagoslovim.. dar totusi, sa plece asa, cu dunga si sa nu se mai intoarca??? Ceva nu era in regula..

Aloo..i-a vezi..ca noi nu zicem de rau de voi ..:cry:

:P :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aloo..i-a vezi..ca noi nu zicem de rau de voi

 

Decat ziceti ca suntem curve, ca locul nostru e la cratita, ca va suntem inferioare si alte complimente din-astea simpatice :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×