Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Poate avea orice temperatura, insa foarte greu o va lua.............................................Ciudat felul in care iti raspund altii iar tu completezi ce ti-au raspuns ei!(nu e nimic rau in asta)........

:shifty:

Cand raspunsurile coincid cu modul meu de gandire eu confirm:"Corect!".In caz contrar mai pun una sau mai multe intrebari pana ma lamuriti.

 

 

vidul.

Care este valoarea conductivitatii termice a "vidului"?Care este valoarea rezistentei termice a vidului?

 

:biggrin: :wizard: :giggle: :blink: :yahoo: :mda: :yes: :o: ^_^ :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

Nu inteleg raspunsul tau!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca aici e un forum de discutii si nu un concurs "intrebari/raspunsuri" gen televizor, iti propun sa formulezi subiectele pe care le incepi, intr-un mod diferit. De exemplu: "Eu cred ca cel mai bun material termoizolant este conopida care creste la poalele Carpatilor; voi ce credeti?" Si atunci probabil vor fi mai multi interesati sa participe la discutie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Avand in vedere ca aici e un forum de discutii si nu un concurs "intrebari/raspunsuri" gen televizor, iti propun sa formulezi subiectele pe care le incepi, intr-un mod diferit. De exemplu: "Eu cred ca cel mai bun material termoizolant este conopida care creste la poalele Carpatilor; voi ce credeti?" Si atunci probabil vor fi mai multi interesati sa participe la discutie

De ce vrei sa fie asa simplu?!?!!!???E ca si cum ai spune Sarea este sarata....voi ce parere aveti?

 

De aceeasi parere, insa curajul meu nu imi permite sa fac observatii!

:lol:

Curaj stimabile!Spune care este parearea ta,dar logic si decent!

 

 

De aceeasi parere, insa curajul meu nu imi permite sa fac observatii!

:o:

Curaj!Trage puternic aer in piept si expira raspunsul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce vrei sa fie asa simplu?!?!!!???E ca si cum ai spune Sarea este sarata....voi ce parere aveti?

 

Sa inteleg ca raspunsul pe care-l astepti dumneata este "cel mai bun material termoizolant este termoizolatorul"? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sa inteleg ca raspunsul pe care-l astepti dumneata este "cel mai bun material termoizolant este termoizolatorul"? :)

Care raspuns il astept?

 

Man ! Asta a fost tare! :lol: :o: 8) :imao: :lol: :rot: :o:

Adica ce vrei sa spui stimabile?!?!!!???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care raspuns il astept?

 

 

Adica ce vrei sa spui stimabile?!?!!!???

 

Probabil noi ar trebui sa punem aceste intrebari

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×