Sari la conținut
Forum Roportal
Rusul Singuratic

Stie cineva unde este Harald?

Postări Recomandate

Da' tu ce problema ai? Cand ai aparut tu pe forum, el nici nu mai era. Deci, ce problema ziceai ca ai?

eu nu am nici o problema

am raspuns la intrebarea curioasei ce a deschis topiu'

si ma amuz copios de infantilitatea manifestata public

dar tu ce problema ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In momentul in care iti pui o semnatura ca a ta, mi-e greu sa cred ca nu ai o problema.

 

Adica asta :

 

--------------------

 

Harald sta sub poala hEllenei Urdea

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Deja iau drept atac la persoana ceea ce spui tu. Din simplul motiv ca eu il plac pe Harald. Asa ca abtine-te inainte sa consider ca incalci regulamentul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In momentul in care iti pui o semnatura ca a ta, mi-e greu sa cred ca nu ai o problema.

nu-ti place? e trendy! e aviz amatorilor

apropo de femeia barbat Hellena Urdea care tot scrie pe diverse topicuri

cu pretentii de femeie desteapta si apoi recunoaste ca-i dicteaza sculosu de Harald

 

tu ce zici de chestia asta? un barbat care si-a creat o clona care sa scrie si el cateva randuri sau o femeie care face dictare?

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu ce zici de chestia asta? un barbat care si-a creat o clona care sa scrie si el cateva randuri sau o femeie care face dictare?

:roll:

Ori nu mai stiu eu sa citesc dar tu insinuiezi ca Hellena e barbat si ca Harald e homo?

NU TE CRED!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deja iau drept atac la persoana ceea ce spui tu. Din simplul motiv ca eu il plac pe Harald. Asa ca abtine-te inainte sa consider ca incalci regulamentul.

pe cine am atacat?

am dovezi - Hellena a spus ca-i dicteaza ce sa spuna Harald

asadar hellena ori e harald (adica clona) ori e o femeie ce face dictare dar are pretentia sa o perceapa cineva ca fiind desteapta

asta e problema

ca-ti place tie de el, ca le place altora, putin imi pasa, io nici nu l-am cunoscut, dar sa nu fim mai egali decat ceilalti

pe principiul sunt supermoderator iar daca mie nu-mi place unu ii dau ban ca asa vrea "muschiu' meu"

 

 

Ori nu mai stiu eu sa citesc dar tu insinuiezi ca Hellena e barbat si ca Harald e homo?

NU TE CRED!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nu fata

hellena ori e clona lu' harald, ori harald e ascuns sub fusta ei

ce intelegi tu?

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca o data afirm ca astfel de topicuri, in loc sa isi atinga scopul initial, fac mai mult rau persoanelor care fac subiectul lor.

 

Eu nu vorbesc destul de des cu el pe PM si pe mail, dar imi imaginez ca este doar alegerea lui sa nu mai posteze si cand o sa aiba chef, daca o sa mai aiba vreodata, o sa revina singurel, fara galerie.

Asta e un topic deschis, probabil, jumate in serios, jumate la misto, cei care il apreciaza au sarit cu complimente, iar lichelele, care nu au schimbat nici macar o data o replica cu Harald, se trezesc sa schelalaie si ele, in speranta ca vor atrage atentia cuiva, fie ea si negativa. Nici pe unii, nici pe altii, nu ne-a intrebat nimeni ce parere avem despre el, dar este jenant sa vezi cum unii isi arata coltii cariati si maraie cand adversarul sta cu spatele :roll:

 

Si, draga Robert, nu ai vazut asa ceva pe alte forumuri, pentru ca nu toate forumurile sunt ca asta, cu relatii stranse intre cei care-l acceseaza. Daca nu-ti convine, du-te pe alte forumuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si, draga Robert, nu ai vazut asa ceva pe alte forumuri, pentru ca nu toate forumurile sunt ca asta, cu relatii stranse intre cei care-l acceseaza. Daca nu-ti convine, du-te pe alte forumuri.

dap

ai dreptate!

dar cat de stranse?

:roll: asta ne-a dovedit-o hEllena Urdea :doh:

 

iar acest forum imi convine de minune, e o sursa de amuzament la tot pasul

mai cu seama cand posteaza hEllena alias Harald

 

e vina mea ca s-a dat de gol? spalati-l voi cat vreti

dar un om adevarat (adica barbat) sub nici o forma nu i-ar dicta unei femei ce sa spuna pe un forum, sau si mai rau daca el se ascunde sub o clona feminila

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×