Sari la conținut
Forum Roportal
Rusul Singuratic

Stie cineva unde este Harald?

Postări Recomandate

Daca are cineva raspuns la intrebarea "Stie cineva unde este Harald?" sa raspunda, daca nu il declaram topic inchis.

 

Tovarasa, eu va raspund sincer.

 

Nu stiu. Si nici nu ma pasioneaza asa tare ca eu cu Harald nu prea am vorbit. Ia careva sa scoata ID-ul de mess a lu' baiatu asta, sa o punem de'o conferinta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca are cineva raspuns la intrebarea "Stie cineva unde este Harald?" sa raspunda, daca nu il declaram topic inchis.

ai putea vorbi cu amica Heidy sa-si ceara public scuze fata de userul Harald

asta e calea fireasca de a-l readuce

ce zici...de bagi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai putea vorbi cu amica Heidy sa-si ceara public scuze fata de userul Harald

asta e calea fireasca de a-l readuce

ce zici...de bagi?

 

 

Eu nu trebuie sa conving pe nimeni de nimic. Daca vrea sa isi ceara Heidy scuze, sa o faca, dar ma indoiesc ca asta l-ar readuce pe Harald inapoi. Ma indoiesc ca il poate aduce CINEVA inapoi pe Harald.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu trebuie sa conving pe nimeni de nimic. Daca vrea sa isi ceara Heidy scuze, sa o faca, dar ma indoiesc ca asta l-ar readuce pe Harald inapoi. Ma indoiesc ca il poate aduce CINEVA inapoi pe Harald.

pariem?|

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultima data cand s-a intors imi amintesc ca Yvo ii anuntase moartea pe forum. A fost o veste socanta. Tot socant mi s-a parut si cand am aflat ca traieste!

 

:roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ultima data cand s-a intors imi amintesc ca Yvo ii anuntase moartea pe forum. A fost o veste socanta. Tot socant mi s-a parut si cand am aflat ca traieste!

 

:roll:

 

 

Aoliooo nu imi mai aduce aminte. Ce faza aiurea a fost aia.

 

Nu pariem, Puiule. Da' tu poti sa incerci. Chiar te rog.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iar eu te trec la capitolul "impotenta verbala". tot metaforic. pentru ca, vorba aia... cine n-are, n-are! razi in continuare, flacau, ca si asa nu-i rasul tau. :roll:

da mami

ai dreptate! :x:

dar harald tot Ellenei se ascunde :doh:

ai auzit tu de impotenta, dar cred ca nu era vorba de cea "verbala" poate de cea "orala" :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce ditamai tupeul au unii, cand persoana pe care o balacaresc nu e acolo sau doar alege sa nu le raspunda.

Nici unul, din cei care se dau pe aici tari in clanta, nu e in stare sa faca fata unei discutii cu el. Da' la apa mica toti stiu sa inoate :roll:

 

Aveti macar un pic de bun simt, ca nu v-a intrebat nimeni daca va place de el sau nu. Intrebarea e unde e, daca l-a vazut cineva sau are informatii direct de la sursa, :doh: sa zica. Daca nu, taceti naibii si nu va mai dati interesanti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ditamai tupeul au unii, cand persoana pe care o balacaresc nu e acolo sau doar alege sa nu le raspunda.

Nici unul, din cei care se dau pe aici tari in clanta, nu e in stare sa faca fata unei discutii cu el. Da' la apa mica toti stiu sa inoate :roll:

 

Aveti macar un pic de bun simt, ca nu v-a intrebat nimeni daca va place de el sau nu. Intrebarea e unde e, daca l-a vazut cineva sau are informatii direct de la sursa, ;) sa zica. Daca nu, taceti naibii si nu va mai dati interesanti.

las ca e el in stare sa dea scripturi pe care le transmite hEllena Urdea mustind de slugarnicie autentica :doh:

cand spui clanta, te referi la muieri nu? :o:

ca e atribut feminin

 

cine a scris aici pe forum ca il place sau nu?

poate alea de l'au gustat

:x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×