Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Care e cel mai sexy sarut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

adi friends...nu imi dai si mie id-ul tau de mess??ca esti scumpic foc!! si poate noi o sa incercam un sarut de 20min(cel putyn!),nu unul de 10... 8)

dragoste pe forum (chat)... :good:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca a fost cel mai "sexy" sarut, insa oricum unul dintre cele mai memorabile: mancasem ciocolata si mi se topise intre degete. Am facut mutrita de copil mic, i-am intins "bosumflata" aratatorul spunandu-i: uite!. A reactionat prompt: mi-a luat palma in palma lui si intai mi-a lins ciocolata de pe varful degetului, apoi mi-a sarutat fiecare deget in parte... a urmat un sarut in palma si apoi pe incheietura mainii...despre care nici nu stiam ca exista!!! 8) iar eu m-am topit de tot, mai ceva ca ciocolata :good: Nu m-a mai sarutat nimeni de atunci pe incheietura mainii...

 

Apropo: "Daca intr-o zi ti-as saruta talpa piciorului, nu-i asa ca ai schiopata putin de teama sa nu-mi strivesti sarutul" :o: (Nichita Stanescu)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cel mai sexi sarut......la mine a fost primul :spiteful:

 

Mai, si atunci care a fost cel mai romantic? Sau primul la tine a indeplinit toate calitatile unui sarut de nota 10 :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, si atunci care a fost cel mai romantic? Sau primul la tine a indeplinit toate calitatile unui sarut de nota 10 :doh:

Primul a fost cel mai tare, super ciudat, acum vrem sa se mai intample dar nu ne mai reuseste :crazy: ...si cat am incercat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm....cel mai sexy sarut...eram nu mai stiu unde :crazy: si el s-a aplecat asupra mea si m-a sarutat usor apoi mi-a muscat buza de jos...a fost cel mai nepravazut sarut si cred ca asta a si facut sa mi se para atat de sexy :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci care e cel mai sexy sarut, OK?

- cel mai sexy sarut ar trebui sa fie acela in care reusesti sa-i creezi ORGASM. S-o trimiti in 1-ul orgasm cu un singur sarut, deci fara a fi nevoie de contact sexual. Bineinteles acel sarut trebuie sa indeplineasca toate calitatile, ai aiba toate "ingredinentele" unui sarut extraordinar... la asta nu v-ati gandit? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci care e cel mai sexy sarut, OK?

- cel mai sexy sarut ar trebui sa fie acela in care reusesti sa-i creezi ORGASM. S-o trimiti in 1-ul orgasm cu un singur sarut, deci fara a fi nevoie de contact sexual. Bineinteles acel sarut trebuie sa indeplineasca toate calitatile, ai aiba toate "ingredinentele" unui sarut extraordinar... la asta nu v-ati gandit? :crazy:

 

Nu ne-am gandit, pentru ca stiam ca oricum vei veni tu sa ne luminezi :doh: dar acum ca stim, probabil vom da un edit la mesajele de pana acum si le vom reformula tinand cont de cele spuse de tine :P

Sau decat sa pierdem timpul cu asta ne asezam frumos la rand (noi fetele cel putin) sa te vedem cum pui teoria mai sus enuntata in practica :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu ne-am gandit, pentru ca stiam ca oricum vei veni tu sa ne luminezi :crazy: dar acum ca stim, probabil vom da un edit la mesajele de pana acum si le vom reformula tinand cont de cele spuse de tine :doh:

Sau decat sa pierdem timpul cu asta ne asezam frumos la rand (noi fetele cel putin) sa te vedem cum pui teoria mai sus enuntata in practica :spiteful:

...In 1-ul rand, mi-am exprimat si eu parerea in mod liber (sau nu?!) si bineinteles constient de aparitia iminenta a unor "carcotasi" de prost gust. N-am venit sa luminez pe nimeni pt ca nici macar un vagon de baterii pt lanterna mea si nici macar 1000 de reflectoare nu mi-ar fi indeajuns ca sa luminez mintile unora :P Poate ca am pus-o deja... in practica si la fel de posibil c-am sa repet experienta (nu se stie niciodata) dar in nici un caz cu tine pt ca incerci, in mod lamentabil, sa faci misto de mine.

...Sau decat sa pierd timpul cu comentarii de genul asta, prefer sa te las pe tine (si cine mai doreste) sa floodezi topic-ul cu critici/barfe/comentarii in loc de ceva constructiv. Oricum nu eu am deschis topic-ul asa ca nu-ti doresc decat: contaminare placuta! 8)

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×