Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Care e cel mai sexy sarut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiam eu... :P

:think: daca vrei sa vorbesc despre altii...nu ma pot saruta cu o persoana la care nu tin...prin urmare rezulta ca, in optiunea mea, pentru un sarut (nu neaparat sexy) conteaza enorm persoana :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P daca vrei sa vorbesc despre altii...nu ma pot saruta cu o persoana la care nu tin...prin urmare rezulta ca, in optiunea mea, pentru un sarut (nu neaparat sexy) conteaza enorm persoana :o:

Mi se pare si normal! :doh: Ok, daca vrei, intrebarea de mai sus a fost o gluma proasta. Se mai intampla si la mine, mii de scuze. :doh: :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare si normal! :P Ok, daca vrei, intrebarea de mai sus a fost o gluma proasta. Se mai intampla si la mine, mii de scuze. :yes: :spiteful:

:P un sarut si trece :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu stand pe scaun, el punandu-se la mine in brate, apropiindu-se de fata mea si atingandu-mi usor buzele cu limba. Apoi apucandu-mi fata intre palmele mele si continunand cu aceeasi tactica pana la un french kiss deloc grabit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:good: Consider ca un sarut poate fi sexy, trebuie sa intelegi ce inseamna asta...

Si ca sa exemplific... mi se pare sexy

* un sarut in coltul gurii... (merge de cateva ori... dar sa nu exageram)...

* un sarut sub dus....

 

Pt cei care nu au incercat si sunt o fire ma copilaroasa... sarutati-va partenerul pe ochisori (el avand ochii inchisi :"> ) e super senzatia... si mi se pare romantic... :o:

 

Ce fel de sentimente denota sarutul in coltul gruii? Are vreo semnificatie? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce fel de sentimente denota sarutul in coltul gruii? Are vreo semnificatie? :blink:

de scarba? :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu stand pe scaun, el punandu-se la mine in brate, apropiindu-se de fata mea si atingandu-mi usor buzele cu limba. Apoi apucandu-mi fata intre palmele mele si continunand cu aceeasi tactica pana la un french kiss deloc grabit.

uhmmm...nu prea inteleg cum stau lucrurile aici :blink: esti o ea si el se aseaza in bratele tale?! sau sunteti doi ei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×