Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Care e cel mai sexy sarut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Azi am patit ceva dragutz! :thumbsup:

am fost sa-mi spal mashina shi cand am plecat din benzinarie, m-a sunat "blestemul iubirii" , Ionutz al me :dance4: shi mi`a zis sa trec pe la el... fac curba la blocul lui shi ma trezesc cu o bubuitura pe capota. nervoasa, opresc masina in mijlocul drumului (shi in panta!) , shi ies incruntata shi cu ochelarii de soare pe varfu` nasului! cand colo, ce sa`mi vada ochisorii mei verzi? un buchet de lalele negre( preferatele mele pe care nu stiu de unde le`o fi luat ! ) ... shi el la balcon... a coborat repede, repede shi ma luat in brate shi m`a pupaaaat de m`a albit toata! apoi mi`a parcat masina pt k eu eram mult prea ocupata sa strang buchetul de flori in brate shi sa`l sorb din priviri...

Rasplata lui a fost pe masura! :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dragutz Shiva*,

Mie imi place at cand imi sare in brate dupa o perioada in care nu ne-am intalnit, imi place at cand ma saruta cu pasiune, si cand ma alinta...

 

 

Uhm... dar cui nu`i place? :tease:

 

la noi se intampla mai rar pentru k ne consideram in prima instanta amici , dupa care urmeaza si "idila" noastra...

 

 

Dragutz Shiva*,

Mie imi place at cand imi sare in brate dupa o perioada in care nu ne-am intalnit, imi place at cand ma saruta cu pasiune, si cand ma alinta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai cel mai sexy sarut depinde de loc, de timp, de cat de bine ti`ai ales momentul, de ceea ce simti pt respectivul/a :tease: . consider k in aceeasi masura conteaza si placerea ta si a partenerului/a :sorry:

Editat de heidy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Imi spune "javra" shi ma trage de par cateodata ... eu ii spun "potaie" sau "jigodie", respectiv "panarama" shi ii dau cu telefonul sau cu ce apuc in cap... :sorry: cam asa ne alintam noi ... (sper k va dati seama k o facem in gluma... ) :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dumnezeule...!

Cred ca e destul de ...palpitant!

 

 

Da... nici nu ai idee cat de palpitant e cand vezi cum zboara componente din telefon atunci cand se realizeaza impactul cu caputul lui... :luck:

Lucruri mai serioase... mereu cand ne vdm , ma ia in brate pe sus shi ma invarte, ma pupa de ma albeste shi ma mangaie pe toate partile... are obiceiul de a`mi da parul la o parte din ochi, cu o miscare tandra, specifica lui, stie ca`mi place... shi mai scapa shi cate un degetel peste buzitele mele... :tease:

imi spune mereu ce ochi frumoshi am, k nu a mai vazut la nimeni un astfel de verde k al ochilor mei...

Cand conduc , imi tine mereu manutza pe piciorush...

Imi place sa`l pup pe frunte, pe nasuc, pe barbitza... :sorry:

Sunt multe de insirat... deshi suntem asa romantici cam din 3 in 3 zile... pt k relatia noastra este dezvoltata intr`un mod anume shi special...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si totusi spui ca nu`l iubesti... Sau preferi sa crezi asta...! Ti`ar fi mai usor...

 

 

Pai nu`l iubesc pentru k simt k nu respecta intru totul relatia noastra. eu nu pot sa am sentimente pt un asltfel de om, chiar dak ma simt bine in prezenta lui ... :tease: asa k prefer sa pastrez o oarecare distanta emotionala k sa zic asa , fata de el...

Si mi`e mai bine... Am timp sa iubesc , o gramada de ani de acum inainte...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×