Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Care e cel mai sexy sarut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

...In 1-ul rand, mi-am exprimat si eu parerea in mod liber (sau nu?!) si bineinteles constient de aparitia iminenta a unor "carcotasi" de prost gust. N-am venit sa luminez pe nimeni pt ca nici macar un vagon de baterii pt lanterna mea si nici macar 1000 de reflectoare nu mi-ar fi indeajuns ca sa luminez mintile unora :crazy: Poate ca am pus-o deja... in practica si la fel de posibil c-am sa repet experienta (nu se stie niciodata) dar in nici un caz cu tine pt ca incerci, in mod lamentabil, sa faci misto de mine.

...Sau decat sa pierd timpul cu comentarii de genul asta, prefer sa te las pe tine (si cine mai doreste) sa floodezi topic-ul cu critici/barfe/comentarii in loc de ceva constructiv. Oricum nu eu am deschis topic-ul asa ca nu-ti doresc decat: contaminare placuta! :doh:

 

Hei, tu nu ai vazut zambetele din mesajul meu???!!! Nu era de facut misto si carcotit, dimpotriva!!!

:spiteful: Eu copil mic si cuminte :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu zic sa il batem la funduletul gol ca prea da lectii , prea vrea sa propovaduiasca orice oriunde . :spiteful:

Asa este:) In trecut, in Evul Mediu Intunecat, oamenii cu idei luminate erau pusi la respect si aspru pedepsiti de catre Inchizitie, un fel de organ de politie al Bisericii Catolice. :crazy: Acum sa NU credeti ca vreau sa ma dau mare savant/filosof, dar imi dau seama ce ma asteapta daca mai "propavaduiesc" mult pe-aici. Probabil ca voi sfarsi cu anularea definitiva si irevocabila contului de pe roportal.ro ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Paralela ma termina prin sugestie .

Nu intentionam sa te termin. Dar poate c-o sa iau in calcul si chestia asta dupa ce...vei creste si tu mai mare :spiteful:

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci care e cel mai sexy sarut, OK?

- cel mai sexy sarut ar trebui sa fie acela in care reusesti sa-i creezi ORGASM. S-o trimiti in 1-ul orgasm cu un singur sarut, deci fara a fi nevoie de contact sexual. Bineinteles acel sarut trebuie sa indeplineasca toate calitatile, ai aiba toate "ingredinentele" unui sarut extraordinar... la asta nu v-ati gandit? :crazy:

 

eh..uite ca tu ai stiut sa exprimi in cuvinte ceea ce am simtit eu candva! felicitari!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eh..uite ca tu ai stiut sa exprimi in cuvinte ceea ce am simtit eu candva! felicitari!

 

 

Daca e adevarat, trebuie sa aiba grija sa nu te atinga in public ca nu se stie cum iese.

Nu mai spun sa te sarute!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca e adevarat, trebuie sa aiba grija sa nu te atinga in public ca nu se stie cum iese.

Nu mai spun sa te sarute!

 

Ne-am despartit...relax :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'e-X-plorer' ...daca acum te incadrez fara ezitari intr-o anumita categorie...cand voi fi mai mare voi regreta (daca imi amintesc )ca m-am plictisit raspunzandu-ti . :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
'e-X-plorer' ...daca acum te incadrez fara ezitari intr-o anumita categorie...cand voi fi mai mare voi regreta (daca imi amintesc )ca m-am plictisit raspunzandu-ti . :crazy:

...catzarata in copaci, e asa usor sa arunci cu banane in capetele trecatorilor... :) OK, faci cum vrei, ai si tu grija sa nu te plictisesti, dupa cum simt eu, deja incepe sa-ti para rau ca te-ai "complicat" cu mine. PUNCT si de la capat:

...Back to topic, notiunea de sarut sexy, e oricum cat se poate de subiectiva. Am icnercat sa-i dau o definitie cat mai obiectiva dar mai bine o las mai moale pt ca oricum se gasesc vreo 2-3 "ziaristi" sau "critici de specialitate" care, pana la urma sunt si ei doar niste persoane subiective. Ce sa mai zic...am intalnit si femei pe care le excita enorm sa fie sarutate in talpa, pe altele sa fie pupate usor pe 1-a vertebra de la ceafa in jos, asa ca...ce sa mai zic, e mare gradina lui Dzeu, acesta fiind un adevar universal valabil :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×