Sari la conținut
Forum Roportal
TiGeR_asH

Care e cel mai sexy sarut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

vorbind de semne e bine sa mai ramai cateodata cu semne de la niste saruturi mai "salbatice"? :Pe si sa fii intrebat la scoala "x-lescu da ce ai patit pe gat?" si tu "ma ciupit un tantar " :roll: :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbind de semne e bine sa mai ramai cateodata cu semne de la niste saruturi mai "salbatice"?  si sa fii intrebat la scoala "x-lescu da ce ai patit pe gat?" si tu "ma ciupit un tantar " 

 

Unei colege, i`a lasat iubitelul un semn pe gat, iar ziua urmatore a venit cu o bluza decoltata sa vada toata scoala ce iubareti is ei :lol2:)) :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unei colege, i`a lasat iubitelul un semn pe gat, iar ziua urmatore a venit cu o bluza decoltata sa vada toata scoala ce iubareti is ei :cry:)) :roll:

[snapbacca]62681[/snapbacca]

tot e bine ca se mandrea si ea cu ce are "am cu ce ma" :lol2::lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Unei colege, i`a lasat iubitelul un semn pe gat, iar ziua urmatore a venit cu o bluza decoltata sa vada toata scoala ce iubareti is ei :lol2:)) :roll:

[snapbacca]62681[/snapbacca]

pacat ca sunt si fete de genul asta :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer mi se pare o mare prostie c eai scris tu acolo. daac tu ast aconsideri ca e un sarut sexy..ori nu stii ce inseamna, cum e acel sarut, ori esti un mitocan de care fetele ar trebui sa fuga.

cum sa saruti biata fata din parc mai ales daca nu o cunosti.iar cele care se lase sarutate asa....mai bine nu spun nimic,sper ca ati inteles ce am vrut sa zpun.

[snapbacca]62679[/snapbacca]

 

Abia am vazut topicul. :roll: Si am luat mesajele la rand... nu intelegeam de ce ati trecut cu vederea pana acum acel post. Apropo, nu e posibil asa ceva: sa saruti asa din scurt o fata, in parc... pur si simplu nu exista. Ar fi frumos daca toti am discuta de lucruri pe care le cunoastem, nu?

 

Despre semnele pe gat foarte evidente nu am o parere buna. :lol2: E un gest de posesivitate la un moment dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

aaaa.. mi`am mai amintit !

 

apropo de Rain , un sarut in ploaie....hmm.... sau in timp ce ninge ..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aaaa.. mi`am mai amintit !

 

apropo de Rain , un sarut in ploaie....hmm.... sau in timp ce ninge ..

[snapbacca]62691[/snapbacca]

cand ploua si daca mai e si vara uuu deja imi imaginez iese prea bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mmm..cel mai sexy sarut...a fost cu fostul meu prieten...eram la mine,prima noapte impreuna, :"> eu eram foarte emotionata,insa cand m-a sarutat am uitat de toate...nu a fost nevoie de ceva special,a fost de ajuns sa fie el.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai sexy sarut..mmm..greu de zis.ideea e ca fiecare intelege cu totul si cu totul altceva prin sarut sexy,barbat sau femeie sexy..Si sincer nu imi aduc aminte de un sarut pe care ar trebui sa-la cataloghez ca fiind sexy.O femeie nu trebuie sa fie frumoasa ca sa fii sexy si totusi daca este sexy poate ca nu saruta la fel de sexy..ideea e cum percepi tu lucrurile la un moment dat.

cat despre semne..mi se par de prost gust si nu consider ca e o dovada de dragoste sau de senzualitate..oricum ramane la aprecierea fiecaruia.

daca mie-mi plac barbatii urati si ii consider deosebit de carismatici si de sexy..e problema mea..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti spune despre un sarut ca este sexy :roll: senzual,pasional poate ca da...

O persoana sau atitudinea ei pot fi sexy..etc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×