Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce insipida esti, nu imi spui absolut nimic, esti prea amabila cu toata lumea, prea ranceda, prea batrana pentru varsta ta, prea plictisitoare, ce i-o fi placand la tine?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles ca daca nu te iert, n-o sa fiu fericita. Asa ca e ok, te iert.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce insipida esti, nu imi spui absolut nimic, esti prea amabila cu toata lumea, prea ranceda, prea batrana pentru varsta ta, prea plictisitoare, ce i-o fi placand la tine?

mecla nu cred...e nasoala rau, dar intelege..exista momente cand sunt satui de friptura si vor sa incerce zeama lunga, ca mai apoi sa-si traga palme..ete asa: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mecla nu cred...e nasoala rau, dar intelege..exista momente cand sunt satui de friptura si vor sa incerce zeama lunga, ca mai apoi sa-si traga palme..ete asa: :o:

:hi: nasoala rau... Incearca tot ce e in meniu, aia-i problema :beee: Ca se inchide restaurantu' :lol2:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

durerea mare e ca ''aerul'' de lady ce-l afiseaza pute a parfum bulgaresc ieftin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

P.S: ma intreb ce naiba faci, daca esti bine...erai cam dat peste cap ultima data cand am vb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

URGENT !

 

..esti libera, sexy si lipsita de prejudecati..cauta-ma .. :hi: astept PM. *

 

..provincia in special. :o:

 

* si da, acest mesaj este pentru tine..cea care citesti acum. :beee: :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si nu...nu sunt un monstru, nici o egoista..poate nu m-am facut inteleasa bine. iti multumesc mult pt umarul de care atata nevoie aveam. apreciez si nu uit.

...cu drag, eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×