Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Imbracarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cel mai bine este sa te imbraci in ce te simti tu cel mai bine!!!Mie unul nu imi place sa ma imbrac elegant imi place sa ma imbrac sport!!! :unsure:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu de obicei ma imbrac mai sport asa, siimbracamintea sport poate fi eleganta, daca ai stil si bun gust :P :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie una,nu'mi place sa ma imbrac deloc,macar de nu ar exista hainele,nus'ar mai chuinui lumea,sa'si gaseasca stilul :P :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt de acord a te imbraca simplu si comod e cel mai bine...dar parca uneori nu e rau si un accesoriu in plus...nu stiu parerea mea ca fata...ca aci numa baieti vb...:pee :spiteful:

 

sau sa ai parul facut cu gel sau spuma...cred ca asta inseamna si ca ai grija de tine...parerea mea e ca un baiat care are parul cat de cat facut misto intrece pe unul care nu prea are grija de parul lui

sa ai parul curat demonstreaza mai mult ca ai grija de tine si ca esti ingrijit fata de parul plin cu gel sau spuma.nu coneaza daca ii cum sta atata timo cat ii curat.parerea mea...

Editat de Koolcsy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da !ai dreptate dar poate rapperi se simt bine imbracati larg... comod si natural..aceiasi chestie e si la rockeri.punkeri.etc! :offtopic:

Editat de darky_blood

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu consider ca ficare si-a format un anumit gen...(caractere diferite)important esa te inbraci cum te simti mai bine si sa fi in largul tau in orce situatie... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar plăcea ca toţi oamenii să umble dezbrăcaţi, iar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ma imbrac cu ce consider eu ca-mi sta mai bine si ma face sa ma simt in largul meu. Nu ma imbrac niciodata elegant, mai degraba sport sau kinky. Nu port niciodata pantofi sau sandale cu toc inalt, pentru ca nici macar nu pot sa stau in picioare cu ele. :evil: Adidasii si pantofii cu talpa joasa, astia de obicei patratzosi ca nu suport ciocatele, fac treaba buna. Iarna, bocancii si cizmele!

Prefer culorile inchise sau stinse (maro, kaki, negru, crem,etc.) pentru imbracaminte. bluzele de obicei simple, iar pantalonii cat mai haiosi(cu multe buzunare sau accesorii, mai mult sau mai putin utile). :yahoo: Nu suport culorile vii, mai ales rozul, sclipiciurile si paietele de nici o culoare. Ca accesorii mai port bratari din lemn sau din piele prelucrata si cate un medalion din ceramica sau o pietricica. Si inca ceva ciudat la mine: port inelul pe degetul mare. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×