Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Imbracarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mie una,nu'mi place sa ma imbrac deloc,macar de nu ar exista hainele,nu s'ar mai chuinui lumea,sa'si gaseasca stilul :) :crazy:

Vezi, de asta am ajuns noi unde am ajuns, dear :)

 

In alta ordine de idei, eu is cam torn apart, sau am fost. Adica, roacherii cica poarta lanturi, 5 kile de bocanci, minim un kil de insigne si de accesorii metalice, plus alte sute de rame de pierce-uri, cuplate cu melipsita pleata.. Noh, si intr-un final am ajuns la concluzia ca totusi e mai logic sa te imbraci simplu, fara briz-brizuri. Urasc si la fete/femei cand le vad cu milioane de accesorii pe ele. Mi-i teama ca they are gonna fall apart :(

 

Vorba Annei, DZBRACAREA! :) fetele primele, of course :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prefer imbracamintea simpla.... Nu-i suport pe tipii care vin cu niste blugi lalai care mai au putin si pica de pe ei (turul panatalonilor, obligatoriu in dreptul genunchilor) si cand se asaza pe vine, li se fede tot fundul, ca blugii nu mai sunt de mult..Doamne!!! dezgustator

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hey fiecare se imbraca cum considera ca e mai bine...depidne si de starea de spirit...uneori ai chef de ceva larg..sport..alteori artificii sau sclipurici...totul e sa nu exagerezi...ca apoi in loc de trendy o sa fii fresh-presh...ca un pom de craciun... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hmm...la shkoala ma`mbrac cum imi vine :spiteful: dar knd ies cu prietenul...ne sunam sa vdm cum sa ne`mbrakm...sa ne asortam oarecum...pt k n`am kef eu sa vin in tricou roz shi el in tricou verde...bleah :o::D:D:D in rest...da...jeanshi shi un tricou e si alegerea mea rapida ! la okzii...ehhhh imi caut haine cu o sapt inainte :doh: pare ciudat? :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in ziua de azi toti se imbraca cum le vine in minte...sutienul peste maieu...fusta scurta peste pantaloni...dar ce fain ar fii sa iau sosetele peste papuci =)))))) :dwarf:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in ziua de azi toti se imbraca cum le vine in minte...sutienul peste maieu...fusta scurta peste pantaloni...dar ce fain ar fii sa iau sosetele peste papuci =)))))) :yahoo:

 

;) :) :wacko: ai uitat caciula peste sapca :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi-ar placea sa ma imrac, sau mai bine zis sa arat cam asa: Tuns cu creasta, cercei in nas si cat mai multi in urechi, ceva vopsea pe fatza, haine negre, o haina de piele neagra si lunga, cizme cu talpa de bocanc si sa ma uit urit la cine ma intreaba cat e ceasul. he he he :yahoo:

si ce te retine sa nu faci ce iti place? ia vezi ce-o sa iasa!!(poate o sa te uiti urat si la tine :think: sau poate nu.. :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×