Sari la conținut
Forum Roportal
adi_friends

Imbracarea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Deci eu sunt de parere ca e mai fain sa va inbracati simplu?? decat cu haine hip hop si rap si blalala.. eu cred ca un tricou .. si o pereche de blugi ai rezolvat problema :De voi ce ziceti??

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci eu sunt de parere ca e mai fain sa va inbracati simplu?? decat cu haine hip hop si rap si blalala.. eu cred ca un tricou .. si o pereche de blugi ai rezolvat problema :De voi ce ziceti??

[snapbacca]62510[/snapbacca]

subscriu, in general imbracamintea alambicata dovedeste probleme de identitate/personalitate. In plus este si comod si arati mai de incredere.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de imbracat de imbraci in functie de situatie ca nu poti sa pleci in pantaloni scurti si un tricou la o festivitate si te mai imbraci cum te simti tu mai bine cel putin asa procedez eu :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai.. da arati de mai incredere si comod.... cand ii vad pe toti inbracati rap.. lanturi pana la picoare 8) pfoa..

[snapbacca]62534[/snapbacca]

Da' lanticul tau pana unde e?? :Pe

Si mie imi place sa ma imbrac cat mai simplu si comod. Doar ca, cateoata circumstantele cer un anumit fel de haine (elegante,stilate, negre etc) si atunci ma conformez la "cerinta".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

steal_me 8) 8) LOOLL.. pai noah nu tot inbracaminte simpla :Pe .. mai si un rap hip hop LOOOLL.. cateodata.. pai na ce sod ai fost in pantaloni scurti la un chef hhahahahahah :De sau situati grele hahah :De

 

 

maricaul pai noahh.. inracaminte de negrii.. rofl.gif rofl.gif se uita lamine cineva.. zice mama asta ii hip hop adevarat cu 300 de lanturi pe gat rofl.gif rofl.gif .. no hai ca ma duc la o nunta asa hahahah caiss.gifP:pe:pe:pe blum.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-ar placea sa ma imrac, sau mai bine zis sa arat cam asa: Tuns cu creasta, cercei in nas si cat mai multi in urechi, ceva vopsea pe fatza, haine negre, o haina de piele neagra si lunga, cizme cu talpa de bocanc si sa ma uit urit la cine ma intreaba cat e ceasul. he he he :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord a te imbraca simplu si comod e cel mai bine...dar park uneori nu e rau si un accesoriu in plus...nu stiu parerea mea k fata...k aci numa baieti vb...:haha: :clap:

 

sau sa ai parul facut cu gel sau spuma...cred k asta inseamna si k ai grija de tine...parerea mea e k un baiat care are parul cat de cat facut mishto intrece pe unul care nu prea are grija de parul lui

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de imbracat de imbraci in functzie de situatzie ca nu potzi sa pleci in pantaloni scurtzi si un tricou la o festivitate

 

normal....dar depinde ce costum iei pe tine....il iei pe ala vechi al lui bunicu, sau o camasa mai nu stiu cum, o cravata vesela... gulerul ridicat, .. etc.

fiecare poate sa`si impregneze personalitatea in imbracaminta sa, si in postura cu care o poarta :lol2:

de multe ori, aceiasi haina, purtata de 2 persoane diferite, arata altfel :haha:

trebuie sa pui viata in haine :clap:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
normal....dar depinde ce costum iei pe tine....il iei pe ala vechi al lui bunicu, sau o camasa mai nu stiu cum, o cravata vesela... gulerul ridicat, .. etc.

fiecare poate sa`si impregneze personalitatea in imbracaminta sa, si in postura cu care o poarta :lol2:

de multe ori, aceiasi haina, purtata de 2 persoane diferite, arata altfel :lol2:

trebuie sa pui viata in haine :clap:

 

ai foarte mare dreptate!!! :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×