Sari la conținut
Forum Roportal
doar_xxx

Daewoo Matiz

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu cred sa existe masina fara turometru. :P

 

Cele de la mine de la firma n-au avut nici una. Probabil ca exista si varianate care au. In orice caz noi am fost multumiti de ele, chiar si fara turometru.

 

curioasa, cand mai ai intrebari auto, da-mi un telefon. in public lumea e prejudiciata rau 8)

 

Sorry! Hai nu fi suparata! Am glumit si eu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:P

nu ma iau. daca e rosie.... 8)

E verde :P

 

nici eu nu sunt sigura dar parca asa stiam. curioasa, ne lamuresti? :P

Daca intreb ce e ala, se socoteste drept lamurire? :P

 

asa minuscule sunt? :P

Tu ce cauti pe forumul cu matize???? :P

 

Poi nu v-am lamurit? Daca nu aveti turometru, trebuie sa aveti urechi bune. Si de asta nu ma indoiesc, ca doar sunteti femei. Auzitit tot, mai ales ce nu trebuie :P :P

 

 

Dap! Ale mele asa erau. Or fi si cu motor mai mare, nu zic ca nu, dar eu nu stiu ca nu m-a interesat.

Mdap, deci avem o calitate in plus fata de voi :P

 

 

Nu crede sa fie cu motor mai mare, doar daca sunt modificate ori la comanda, ori in particular...

 

curioasa, cand mai ai intrebari auto, da-mi un telefon. in public lumea e prejudiciata rau :P

Da-mi numarul :P

 

Nu cred sa existe masina fara turometru. :P

Nu conteaza ce crezi tu :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu cred sa existe masina fara turometru. 8)

Exista!

 

Pai eu schimb dupa ce trece de 60 spre 70. Dar cineva mi-a zis ca bine ar fi sa schimb de la 80 si mi s-a parut mult. La 80 deja se tureaza cam mult... voi la cat schimbati?

Eu bagam la 5-a de la 50, 60, am inteles ca asa ii micsorezi consumul. Oricum cine ti-a zis ca la 80, clar nu a condus matiz... Acuma ca am alta masina cu motor mai puternic, mult mai puternic decat al matizului, da intr-adevar bag a 5-a dupa 70.

 

 

 

Va place matizul asta? Sau sunt eu singura nebuna? :P Era 6500 euro si acum vad ca l-a lasat la 5500 :P merita nu?

 

http://daewoo.anunturi-auto.4tuning.ro/anu...06249.html#poze

 

Pe asta l-as cumpara si maine daca as avea bani si garaj sa-l tin sa fie in siguranta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu bagam la 5-a de la 50, 60, am inteles ca asa ii micsorezi consumul. Oricum cine ti-a zis ca la 80, clar nu a condus matiz... Acuma ca am alta masina cu motor mai puternic, mult mai puternic decat al matizului, da intr-adevar bag a 5-a dupa 70.

Tocmai, ca are tot matiz. De la 50 abia in viteza a 4-a bag, e mult prea devreme pt a 5-a. Raman la urechea mea muzicala, dupa 60-65...

 

Va place matizul asta? Sau sunt eu singura nebuna? :P Era 6500 euro si acum vad ca l-a lasat la 5500 8) merita nu?

 

http://daewoo.anunturi-auto.4tuning.ro/anu...06249.html#poze

 

Pe asta l-as cumpara si maine daca as avea bani si garaj sa-l tin sa fie in siguranta :P

Beton! Vad ca are si aripioare... oare poate sa si zboare???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Beton! Vad ca are si aripioare... oare poate sa si zboare???

 

ei, cum nu? :P atat i-ar mai lipsi. sa zboare 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Va place matizul asta? Sau sunt eu singura nebuna? :P Era 6500 euro si acum vad ca l-a lasat la 5500 :P merita nu?

 

http://daewoo.anunturi-auto.4tuning.ro/anu...06249.html#poze

 

Pe asta l-as cumpara si maine daca as avea bani si garaj sa-l tin sa fie in siguranta :P

 

Parca e la misto masina aia. Jumate din valoarea ei e tuning-ul cu elemente sportive, reusit de altfel. Rezultat: o masina care arata ca un hot hatch, pe care o turezi nervos pe soselele patriei din toti cei 60 de cai ca sa te depaseasca orice pensionar cu un Tucson? 8) :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×