Sari la conținut
Forum Roportal
unnenea

Virgin/a la o varsta inaintata; conteaza virginitatea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce grija aveti si voi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adica sa fii prima pt. el ca sa nu fii geloasa pe toate celelalte care l-au avut?

 

Nu eu personal, dar sunt persoane pentru care trecutul conteaza pana la urma...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E un lucru frumos sa fii virgin, mai ales pt un baiat. Cred ca depinde de fata, dar presupun ca stii ce fata sa-ti alegi.

Dar tu d ce esti inca virgin?

 

Femeile se pare ca au o inclinatie innascuta pentru minciuna si ipocrizie. La inceput ma frustra atitudinea asta din partea unei femei, acum este amuzanta chiar .... "da....consider ca nu este ceva mai frumos decat un barbat virgin, un barbat pur, sensibil etc etc " ... culmea ca toate umbla numai dupa bani si dupa stim noi ce. Evident cu exceptiile de rigoare, nu pot sa spun ca toate sunt la fel.

 

Cat despre autorul threadului .... vezi ca mai este un tip de 28 de ani, cred, tot aici pe forum, care e virgin. Si eu sunt virgin si am 26 de ani. Deci, momentan, esti la gradul de fruntas. Oricum stai calm si relaxat, pentru ca sunt MULTE alte lucruri in viata mai importante si mai pline de continut decat daca 'sunt sau nu virgin'.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 20 de ani si sunt inca virgin.desi am avut destule relatii nu am reusit sa fac sex.ce ar zice ea daca i-as spune ca sunt virgin?ce reactie ar avea?

moama! asta da o problema grava! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am 20 de ani si sunt inca virgin.desi am avut destule relatii nu am reusit sa fac sex.ce ar zice ea daca i-as spune ca sunt virgin?ce reactie ar avea?

 

Pai, uite cum sta treaba: daca nu ai reusit sa faci sex, treaba sta in felul urmator: te-ai cracanat suficient? Ca e foarte important. Apoi e bine sa ai la tine un sapun de rufe (nu de ala cu sora caustica, fiindca te ustura gaoaza dupa aia). In loc de preludiu, fa doua-trei ture cu bicicleta, cu doi saci de cartofi in spate, apoi fa-ti o clisma cu bors de putina. Daca nu merge, e grav! Tre' sa mergi la ginecolog. Sanatate!

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:jester: presimt ca va apare curand urmatorul topic: ''Virgin la 15 ani''

 

pai la 20 nu e nimic anormal sa fi virgin... :baby: la varsta aia pana si eu eram virgina ...

daca aveai 40 poate aveai o problema dar la 20 ?? :D nici n-o cunosti bine pe manuela... si te si plangi ca esti virgin

 

propun mutarea la Coltul vesel

Editat de estella

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:jester: presimt ca va apare curand urmatorul topic: ''Virgin la 15 ani''

 

pai la 20 nu e nimic anormal sa fi virgin... :no: la varsta aia pana si eu eram virgina ...

daca aveai 40 poate aveai o problema dar la 20 ?? :baby: nici n-o cunosti bine pe manuela... si te si plangi ca esti virgin

 

propun mutarea la Coltul vesel

:D

 

bine punctat! mi-a placut! :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×