Sari la conținut
Forum Roportal
unnenea

Virgin/a la o varsta inaintata; conteaza virginitatea?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

..si totusi..ai grija cat astepti persoana potrivita..

cunosc fete care la 39 de ani inca mai cauta persoana "potrivita"--nu ca ar fi "neincepute", caci altfel nu am cum sa le zic, dar totusi....

 

...o faci cand simti ca iubesti persoana de langa tine...si vezi cam pe la ce varsta crezi ca iubesti..

 

stau si ma intreb:...

ce fel de invataminte ai primit de la parinti in legatura cu "persoana potrivita"...????

Editat de NewTask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cunosc fete care la 39 de ani inca mai cauta persoana "potrivita"--nu ca ar fi "neincepute",

caci altfel nu am cum sa le zic,

 

 

Obisnuieste-te sa le spui Doamne!!! sau femei ... ca asa se vorbeste in acest mileniu despre persoanele de genul feminin de la o varsta in sus!!!! ca sa nu mai ofendezi pe nimeni cu titluri ca domnisoara sau neinceputa ...

chiar ieri te-ai nascut???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..si totusi..ai grija cat astepti persoana potrivita..

cunosc fete care la 39 de ani inca mai cauta persoana "potrivita"--nu ca ar fi "neincepute", caci altfel nu am cum sa le zic, dar totusi....

 

...o faci cand simti ca iubesti persoana de langa tine...si vezi cam pe la ce varsta crezi ca iubesti..

 

stau si ma intreb:...

ce fel de invataminte ai primit de la parinti in legatura cu "persoana potrivita"...????

 

 

nu am genul de parinti conservatori as putea spune chiar ca au o gandire "moderna" in privinta asta

 

nu am genul de parinti conservatori as putea spune chiar ca au o gandire "moderna" in privinta asta

 

 

probabil m-a impiedicat de multe ori si faptul ca am impresia ca doar asta vrea:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu e doar o impresie.

dar atata timp cat nu esti convinsa ca si tu vrei, n-are sens s-o faci doar de dragul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu e doar o impresie.

dar atata timp cat nu esti convinsa ca si tu vrei, n-are sens s-o faci doar de dragul lui.

ms pentru sfaturi :)

 

Apropo, cand zici castitate, te referi si la masturbare?

 

 

Nu.. e adevarat ca, dupa cum spun statisticile, 98% din barbati se masturbeaza, dar ramane un procent de 2%..e matematica elemetara :good:

si cei 2% cu siguranta intretin relatii sexuale? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×