Sari la conținut
Forum Roportal
Demiurgul

Adolf Hitler

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Este evident ca a beneficiat de o educatie care nu este accesibila prea multora. A stapanit tehnici necunoscute noua ...

Aşa e! :cheer: Ca să vinzi ani la r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:cheer: acum ne apucam sa facem profilul psihologic al parintilor? Nu cred in prostii din-astea, lasa-i parintii in pace. Si daca erau complicati parintii lui , ce s-ar fi schimbat?

Editat de noelle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:cheer: acum ne apucam sa facem profilul psihologic al parintilor? Nu cred in prostii din-astea, lasa-i parintii in pace. Si daca erau complicati parintii lui , ce s-ar fi schimbat?

Nu trebuie să crezi tu, e suficient că "prostiile astea" există

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
poate stii si cine se ocupa de propaganda sau zici tu ca micul soldatel era superinzestrat intelectual?

 

nu m-am referit la cei sapte ani de acasa , nu de educatia asta era vorba.

 

nebunii au un farmec aparte , dar cam atat.

 

istoria ii datoreaza? :cheer: da, glorie eterna ,marelui conducator , fara de care istoria omenirii ar fi fost plictisitoare.

 

Aşa e! flowers1.gif Ca să vinzi ani la r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca imi explica (desi , nu ma intereseaza) se schimba cu ceva problema? De ani de zile se chinuiesc unii sa ne spuna ca exista extraterestrii , ca OZN-urile ne viziteaza , ne studiaza. Teorii .Ca vor deveni realitate cand voi fi eu oale si ulcele , se poate si asta.

Pentru mine e suficient sa citesc ce au scris cei care studiaza istoria pe baza faptelor, dovezilor( cate sunt) si sa imi fac o parere personala.

 

Pt. DarkBringer : daca tu vrei sa faci din Hitler un geniu, sa stii ca eu nu am nimic impotriva. Atunci as putea sa spun ca Ceausescu a fost si el un geniu , pai de la pantofar la sef de stat si de partid , e o cale lunga , ca doar nu a dat nici el mita sa ajunga ce a ajuns.

Editat de noelle

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce zic eu ce inteleg unii.....Trebuie sa ai spate ca sa ajungi sus, nu o sa ajungi singur niciodata. Ma intreb daca cunosti drumul lui ceausescu inainte sa ajunga dictator. Vrei un indiciu ? Via Moscova, ca si iliescu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci ...ramane cum am stabilit. :cheer:

 

"cunosti drumul lui ceausescu inainte sa ajunga dictator"

Nu cunosc.Am impresia ca tu te-ai impiedicat intentionat ca sa te ajunga inteligenta, lumineaza-ma si pe mine ce e cu drumurile astea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O intreaga europa devastata si peste 50 milioane de morti, doar din cauza unui om care a tinut bidineaua in mana si a scris o carte? Putin probabil.

 

 

el a fost un scelerat . puterea care a devenit germania a fost atinsa prin oamenii capabili ( unii chiar foarte capabili) cu care s-a inconjurat si prin dementa in masa a unui popor de a carui naivitate a profitat. ca el a distrus-o , asta da.

 

un scelerat cu abilitati politice si talent nativ in ceea ce priveste psihologia maselor, nimic mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×