Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dialog cu Gigi Becali

Postări Recomandate

Gigi Becali este perfect ca presedinte pentru Romania de astazi. :soc: Nu numai ca e omul zilei, dar detine "ca calitati" cateva chestii de baza: prostie, bani, fudulie, mitocanie, gura mare si tupeu. Si mai zice si ca e credincios. Asa ca...e ideal. Ce vreti mai bun de atat? Un intelectual fin? Pen' ce? Cati l-ar vota?

 

Hai tu Gigi presedinte,

"Sati" vada poporu' faptele,

"Ziine" tu niste cuvinte,

Ca "sati" dam bucurosi "voatele".

 

"Date" in stamba cat mai mult,

Injura cat mai galant,

Sa se vada ca esti cult,

Din popor, deci nu savant.

:crazy: :lol: :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gigi Becali este perfect ca presedinte pentru Romania de astazi. :P Nu numai ca e omul zilei, dar detine "ca calitati" cateva chestii de baza: prostie, bani, fudulie, mitocanie, gura mare si tupeu. Si mai zice si ca e credincios. Asa ca...e ideal. Ce vreti mai bun de atat? Un intelectual fin? Pen' ce? Cati l-ar vota?

 

Hai tu Gigi presedinte,

"Sati" vada poporu' faptele,

"Ziine" tu niste cuvinte,

Ca "sati" dam bucurosi "voatele".

 

"Date" in stamba cat mai mult,

Injura cat mai galant,

Sa se vada ca esti cult,

Din popor, deci nu savant.

:friends: :jester: :yes:

 

Intr-adevar este perfect ca si Presedinte DAR ca Presedinte al P.N.G.-ului :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ati vrea ca in buletin sa scrie: X.Y nascut in Gigi Becali? Stiati ca a vrut/mai vrea(nu mai sunt la curent ca nu mi-am platit factura :tease: la teve) sa puna numele unui sat Becali? Ce naiba, pe asta si pe Bill Gates ii urasc cel mai mult. Macar windowsul e util desi trebuie sa apas pe Start inainte sa il opresc. Pe Becali nu il opreste nimeni. De ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Becali e de neoprit ! Trăiască teocraţia !

Faceţi, oameni buni, ceva... cred că o să ia 99% din voturi la următoarele alegeri ! :tease:

Cine să-l voteze ? Oile de la fosta st

Editat de Hortulanus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ati vrea ca in buletin sa scrie: X.Y nascut in Gigi Becali? Stiati ca a vrut/mai vrea(nu mai sunt la curent ca nu mi-am platit factura :tease: la teve) sa puna numele unui sat Becali? Ce naiba, pe asta si pe Bill Gates ii urasc cel mai mult. Macar windowsul e util desi trebuie sa apas pe Start inainte sa il opresc. Pe Becali nu il opreste nimeni. De ce?

Poti sa l opresti si din tastatura.E adevarat ca trebuie sa apesi o tasta care se num tot start dar macar nu te mai duci cu mouse ul sa dai click pe start ca asta e intradevar aiurea...M am amuzat si eu teribil cand mi a deschis ochii prima oara un amic.

E ..ce sa i faci?Cum trebuia sa se numeasca?Era mai bine daca ar fi fost impartit start ul in doua?jumate sa ti deschida all programs and stuff si jumatatea cealalta sa ti arate tot printr un click loog off turn of si stand ul?Poate...nu stiu...Pana una alta ia si tu un theme care ti arata decat emblema win fara sa mai scrie cat casa START ...hehe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti sa l opresti si din tastatura.E adevarat ca trebuie sa apesi o tasta care se num tot start dar macar nu te mai duci cu mouse ul sa dai click pe start ca asta e intradevar aiurea...M am amuzat si eu teribil cand mi a deschis ochii prima oara un amic.

E ..ce sa i faci?Cum trebuia sa se numeasca?Era mai bine daca ar fi fost impartit start ul in doua?jumate sa ti deschida all programs and stuff si jumatatea cealalta sa ti arate tot printr un click loog off turn of si stand ul?Poate...nu stiu...Pana una alta ia si tu un theme care ti arata decat emblema win fara sa mai scrie cat casa START ...hehe

 

Putea sa se numeasca si Utilities, Services, Capacitatile Afroditei :lol: , whatever. Nu trebuia sa angajeze un logician ca sa gandeasca pt ei. Daca si pe Bill il doare cand isi scoala neuronu, ce sa mai zic de Becali.

 

Da, stiu si io de theme's-uri da' majoritatea is jalnice. Restu costa. Si eu n-am vreme sa ma enervez sa imi fac unu. Thx for da tip

Editat de fightOrDie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Putea sa se numeasca si Utilities, Services, Capacitatile Afroditei :airkiss: , whatever. Nu trebuia sa angajeze un logician ca sa gandeasca pt ei. Daca si pe Bill il doare cand isi scoala neuronu, ce sa mai zic de Becali.

 

Da, stiu si io de theme's-uri da' majoritatea is jalnice. Restu costa. Si eu n-am vreme sa ma enervez sa imi fac unu. Thx for da tip

Incearca "AIO vista transformation".E un pacth care contine cam 20-30 theme uri vista - sound scheme ul vista,wallpape ...etc - precum si Bricko Pack 1.1.Am folosit si inca folosesc Brick pack 1.1 si e foarte stabil -cel mai stabil din toata seria- .Recomand cu incredere dar numai daca ai peste 512 ram.

Style XP sucks big time .

Dar aici era vb de gigi...pai daca ai bani iti mai trebuie si altceva?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Incearca "AIO vista transformation".E un pacth care contine cam 20-30 theme uri vista - sound scheme ul vista,wallpape ...etc - precum si Bricko Pack 1.1.Am folosit si inca folosesc Brick pack 1.1 si e foarte stabil -cel mai stabil din toata seria- .Recomand cu incredere dar numai daca ai peste 512 ram.

Style XP sucks big time .

Dar aici era vb de gigi...pai daca ai bani iti mai trebuie si altceva?

 

 

mutativa pe tehnica baieti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×