Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dialog cu Gigi Becali

Postări Recomandate

Asta e coeficientul lui!!nu ai ce sa-i ceri!!este un om f bogat si din cauza asta este bagat in seama!!toata lumea isi bate joc de el si el vede asta dar ptr el nu conteaza!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gasit astrograma lui Gigi Becali - razboinicul luminii

Am ras cu pofta ...uitati aici linkul: http://astrolog.go.ro/85.htm

 

 

 

Ma lasati astrograma , care l-a vazut pe razboinic calare pe masina lui ?

A fost cea mai tare faza am vazut la prima ....

 

Si acum mai nou face glume cu geoana ca cica vrea sa absoarba psd, nu are sanse.... nici sa nu viseze

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai , mai...mai gasiti pe unul care sa bage atatia bani in reconstruirea unui sat distrus de inundatii sau sa faca biserici si alte acte caritabile ca Gigi...

Omul e limitat intelectual , e clar . Dar nu cred ca merita batjocorit .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease:

Ar fi bine sa scapam de Nea Jiji, dar nu se va intampla.

Oricum, mai nou nu mai este ""razboinicul Luminii", este Nostradamus, ca cica prfevede el ca Steaua va ajunge departe. Eu am ajuns la consluzia ca este complet si irevocabil plecat de acasa, si ca are si suruburi lipsa.

 

 

 

 

 

si .. ce ziceai moise ??:o:))) ia zi unde a ajuns steaua .. degeaba zice-ti voi ca e cioban ca sunteti invidiosi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in societatea post decembrista tupeul+nesimtirea a fost reteta succesului,in timp ce oameni de valoare au imbratisat modestia cei ca jiji bec au stalucit. nu uitati ca gunoaiele ies primele la suprafata...iar la noi nu exista gunoieri....cea mai necesara profesie in zona balcanica. din pacate are bani...daca ar fi modest si nu ar injura lumea l-ar placea..ar fi exponatul succesului pt omul de rand...dar nu se poate abtine...banul intuneca ratiunea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Omul e limitat intelectual , e clar . Dar nu cred ca merita batjocorit .

tocmai aia e, ca numai limitat intelectual nu este Becali! e vulpe batrana ! toate actiunile si declaratiile lui sunt atat de puse la punct, incat uneori am senzatia ca i le regizeaza cineva.

ce e clar e ca omul doar face pe prostul si nu prea da doi bani pe politicieni si presa. cel putin pentru mass-media n-are nici cel mai mic respect si-i foloseste ca pe marionete cand si cum are chef. iar fraierii ii fac in continuare jocul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Il parafrazez pe Calinescu(Florin). Daca vreti o Romanie in secolul XXI apartinind de Europa sec XIX votati-l pe Becali(am scris corect d-le conte?). Daca vreti o Romanie care sa aplaude de fiecare data cand mai ridcam o biserica(e1/8 truth) din banii care nu "i-am dat la stat" votati-l pe Becali. Daca vreti o Romanie care sa mearga la baute si chefuri cu tertze persoane, care a-si fac un titlu de glorie din a "fenta" I .G.P -ul..sau D.N.A.-ul, bateti din picioare.. Daca mahalaua v-a "cucerit" si v-ati facut un titlu de onoare sa va sa va" ridicati" la nivelul ala... strigati "cine e cu mine..." Daca scara voastra de valori va spune sa puneti pe primul loc marlania, smecheria de joasa speta, si intoleranta votati-l pe gigi becali si partidul lui . E un semnal de alarma?! Poate da poate nu. Oricum, asemenea personaj nu-si are loc in viata(reala) a unei societati normale. Oricum nu in ROMANIA pe cae o vreau eu :friends:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate foamea romanilor de lucruri simple, senzationale si grotesti de-a dreptul isi spune din nou cuvantul crescandu-i cota de popularitate la 5% in cazul unor alegeri. Simt totusi ca semidoctul nostru nu va putea sa faca mai mult decat atat, pt. ca sunt oameni abili, cu simt electoral, (gen Basescu) care profite de popularitatea lui. Sincer cred ca presedintele nu il agreeaza, ci doar se foloseste de conjunctura. Voi chiar credeti ca va ajunge asa departe? Eu as zice ca va fi (din pacate) cel mult un parlamentar... si la cati analfabeti sunt acolo... ce mai conteaza inca unu'... oricum traim in Romania... ce mai conteaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×