Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Dialog cu Gigi Becali

Postări Recomandate

Ia mai terminati-va cu aprecieri de 2 bani, chiar n-aveti altceva mai bun de facut? Nea Gigi Becali este un tip incult, nu este civilizat (chiar el insusi a recunoscut-o in "materialul" acela de 5 minute: "da' eu nu sunt civilizat, eu vreau sa-mi sugi... " SUPER TARE FAZA! :crazy: ) este si foarte coleric ca temperament, DAR dincolo de asta, are cateva realizari pozitive la activ! Asa incult, mitocan si cioban de la oi cum este (a fost oier, ce mai vreti?) Gheorghe asta e reconstruit sute de case pt sinistrati. Domnul Tariceanu, nu numai ca s-a deplasat in zonele calamitate doar din obligatie etica, ci nici macar n-a reusit sa-si abtina caracterul infatuat si stresul de care sufera, suflandu-i in nas unei batrane disperate: "Doamna, da' ce vreti acum, sa va facem hotel?!"

 

P.s. Sa nu uitam ca P.N.G., mai nou, P.N.G-c.d a inregistrat si 7% in sondaje! Comparabil cu perioada oct-nov. 2004 cand nu reusise sa obtina nici 3% din electorat, daca alegerile ar avea loc peste cateva zile, in mod SIGUR ar ajunge senator! :spiteful: >> Se pare ca recitalul acesta de injuraturi, i-ar fi sporit electoratul...

Editat de e-X-plorer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E normal sa reactionam asta vine din personalitatea noastra si in plus, din caracterul pe care il avem(perseverenta , fermitate, corectitudine).Uneori manifestarile imbraca forme violente in limbaj sau in fapt, E NORMAL, FIRESC DAR NU E BINE.Trebuie sa recunoastem ca ne plac lucrurile de complezenta , frumoase care dau bine si pierdem din vedere esenta discutiei, sa confruntam idei si sa le analizam atent fara preconceptii.Pentru a putea trage o concluzie sau pentru a-ti forma o parere despre cineva trebuie sa ai date concrete si nu pareri imprumutate.Problema fundamentala e legata de MORALITATE, aflata astazi la un nivel mai scazut ca oricand. Tinand cond de CONTEXTUL MURDAR AL SPIRITULUI UMAN existent de o perioda de timp, discutiile despre realitate cu constiinta nu pot decat pe un ton cinic, dur, violente si sunt de inteles intr-o oarecare masura.Daca ne gandim putin sunt multe lucruri grave in societate, media le stie dar le tainuieste, desvaluie destul de putin.Tonul ridicat arata nervozitatea, limbajul suburban arata carentele de exprimare,cultura si nu poti sa sanctionezi asa ceva , in schimb ,TAINUIREA O SANCTIONAM, ne afecteaza.

 

E normal sa reactionam asta vine din personalitatea noastra si in plus, din caracterul pe care il avem(perseverenta , fermitate, corectitudine).Uneori manifestarile imbraca forme violente in limbaj sau in fapt, E NORMAL, FIRESC DAR NU E BINE.Trebuie sa recunoastem ca ne plac lucrurile de complezenta , frumoase care dau bine si pierdem din vedere esenta discutiei, sa confruntam idei si sa le analizam atent fara preconceptii.Pentru a putea trage o concluzie sau pentru a-ti forma o parere despre cineva trebuie sa ai date concrete si nu pareri imprumutate.Problema fundamentala e legata de MORALITATE, aflata astazi la un nivel mai scazut ca oricand. Tinand cond de CONTEXTUL MURDAR AL SPIRITULUI UMAN existent de o perioda de timp, discutiile despre realitate cu constiinta nu pot decat pe un ton cinic, dur, violente si sunt de inteles intr-o oarecare masura.Daca ne gandim putin sunt multe lucruri grave in societate, media le stie dar le tainuieste, desvaluie destul de putin.Tonul ridicat arata nervozitatea, limbajul suburban arata carentele de exprimare,cultura si nu poti sa sanctionezi asa ceva , in schimb ,TAINUIREA O SANCTIONAM, ne afecteaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor.

 

Cautand pe net date despre Gigi Becali am dat de acesata pagina unde sunt adevarati experti in ....Gigi Becali. Eu am o rugaminte, si anume daca careva dintre voi cunoaste vreo adresa de e-mail sau postala prin care se poate lua legatura cu Gigi Becali, sa mi-o transmita si mie. Va solicit acestea deoarece asi dori sa eau legatura cu el. Lucrez in domeniul social si asi avea mare nevoie de sprijinul lui pentru realizarea unor activitati pentru un grup de tineri defavorizati. Marii finantatori nu sunt interesati de finantarea unor astfel de activitati (din pacate). Apelam la toate mijloacele pentru a face lucruri bune, placute in folosul celor loviti de soarta. Astept mesajele voastre. :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna ziua tuturor.

 

Cautand pe net date despre Gigi Becali am dat de acesata pagina unde sunt adevarati experti in ....Gigi Becali. Eu am o rugaminte, si anume daca careva dintre voi cunoaste vreo adresa de e-mail sau postala prin care se poate lua legatura cu Gigi Becali, sa mi-o transmita si mie. Va solicit acestea deoarece asi dori sa eau legatura cu el. Lucrez in domeniul social si asi avea mare nevoie de sprijinul lui pentru realizarea unor activitati pentru un grup de tineri defavorizati. Marii finantatori nu sunt interesati de finantarea unor astfel de activitati (din pacate). Apelam la toate mijloacele pentru a face lucruri bune, placute in folosul celor loviti de soarta. Astept mesajele voastre. :flowers:

Iti apreciez intentia, dar ma tem ca pe Roportal marea majoritate a userilor s-au declarat a fi "experti" in... injurii si diverse incercari de discreditare la adresa lui. Trist dar adevarat, incarca mai bine pe alte forumuri. Ca un mic secret: tastezi: club.ro sau neogen.ro :flowers:

 

SAU: alta idee ar fi sa incerci sa iei legatura cu o organizatie locala sau cu sediul central al P.N.G.cd. Eventual poti sa intrebi si ce program de audiente are Gigi Becali pe la sediile partidului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iti apreciez intentia, dar ma tem ca pe Roportal marea majoritate a userilor s-au declarat a fi "experti" in... injurii si diverse incercari de discreditare la adresa lui. Trist dar adevarat, incarca mai bine pe alte forumuri. Ca un mic secret: tastezi: club.ro sau neogen.ro :flowers:

 

SAU: alta idee ar fi sa incerci sa iei legatura cu o organizatie locala sau cu sediul central al P.N.G.cd. Eventual poti sa intrebi si ce program de audiente are Gigi Becali pe la sediile partidului.

 

 

Multumesc mult pentru raspuns o sa incerc. Va doresc o zi cat mai racoroasa :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc mult pentru raspuns o sa incerc. Va doresc o zi cat mai racoroasa :flowers:

 

Multumesc mult pentru raspuns o sa incerc. Va doresc o zi cat mai racoroasa :cry:

Cu placere si alta data! :D Tine-ma la curent despre cum ai reusit sa iei legatura cu nea' Gigi, pls. :x:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori daca se poate un nr de telefon sau o adresa de mail a domnului Becali

 

Cum pot da urgent de o adresa a domnului Becali?

Sau un nr. de telefon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ia mai terminati-va cu aprecieri de 2 bani, chiar n-aveti altceva mai bun de facut? Nea Gigi Becali este un tip incult, nu este civilizat (chiar el insusi a recunoscut-o in "materialul" acela de 5 minute: "da' eu nu sunt civilizat, eu vreau sa-mi sugi... " SUPER TARE FAZA! :haha: ) este si foarte coleric ca temperament, DAR dincolo de asta, are cateva realizari pozitive la activ! Asa incult, mitocan si cioban de la oi cum este (a fost oier, ce mai vreti?) Gheorghe asta e reconstruit sute de case pt sinistrati. Domnul Tariceanu, nu numai ca s-a deplasat in zonele calamitate doar din obligatie etica, ci nici macar n-a reusit sa-si abtina caracterul infatuat si stresul de care sufera, suflandu-i in nas unei batrane disperate: "Doamna, da' ce vreti acum, sa va facem hotel?!"

 

P.s. Sa nu uitam ca P.N.G., mai nou, P.N.G-c.d a inregistrat si 7% in sondaje! Comparabil cu perioada oct-nov. 2004 cand nu reusise sa obtina nici 3% din electorat, daca alegerile ar avea loc peste cateva zile, in mod SIGUR ar ajunge senator! :haha: >> Se pare ca recitalul acesta de injuraturi, i-ar fi sporit electoratul...

 

De ce or judeca romanii oamenii dupa pomenile pe care le fac? :haha:

Ce o fi in mintea oamenilor astora care tot asteapta sa le dea cineva,ceva? :haha:

Becali,e si semianalfabet si dement!

Chiar nu au sens discutiile pe seama acestuia...

Editat de bagherra

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce or judeca romanii oamenii dupa pomenile pe care le fac? :roll:

Ce o fi in mintea oamenilor astora care tot asteapta sa le dea cineva,ceva? :crazy:

Becali,e si semianalfabet si dement!

Chiar nu au sens discutiile pe seama acestuia...

Cauta in Biblie, in Noul Testament si citeste pilda bunului samaritean! :good: Daca esti in stare, vei trage singur(a) concluziile.

p.s. Becali e semianalfabet si dement. Majoritatea politicienilor actuali din Ro sunt deosebit de culti dar buni de nimic!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt in stare :crazy:

 

Pilda aia o folosesti intre doua persoane care nu se cunosc, nu un politician versus populatia tarii. Ce vrei sa spui cu eu? Explica-mi :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×