Sari la conținut
Forum Roportal
seal_it_forever

Viata mea a inceput sa se sfarseasca...

Postări Recomandate

toate cele bune si de la mine :">

 

Andu e un baietel super dragutz :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu prin ce treci dar sincer imi pare foarte rau :P !!!!Repeta analizele ca stii bine ca in Romania este aiurea cu spitalele!!!Inteleg ca esti distrusa ca orice mama isi doreste binele propiului sau copil!!!Dar fii optimista nu mai fii pesimista ca viata nu se sfarseste!!Poate este unu nou inceput alaturi de copilul tau!!Cauta-l pe Dumnezeu si ai sa vezi ca se rezolva ce ti se intampla!!!Nu mai fii trista ca ii dai starea ta copilului si o sa il doara mai rau cand te vede pe tine suferind!!Ai grija de tine si de copilul tau!!!! :P :crazy:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Avem mare grija de Andutul nostru si nu suntem tristi niciodata in prezenta lui , dimpotriva.....Cu siguranta vom repeta analizele pentru ca inca nu suntem convinsi de diagnosticul pus . Numai bine tuturor si multumim pentru incurajari :unsure:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

va doresc numai bine tie si mai ales copilasului tau... azi am vazut o emisiune la tv. cu un bioterapeut care, nu mi-a facut impresia a fi un sarlatan, ba din contra, lucreaza si cu un medic in asociere. m-am gandit sa te anunt si sa-ti dau informatii. poate ti-ar fi de ajutor...se numeste Dan Anghel si il poti gasi pe site-ul tribio dacia... as fi f. fericit sa-ti fie de ajutor! :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iti multumim din suflet , orice informatie ne este utila si ne agatam de tot ce se poate in speranta ca totusi vom gasi o solutie. Am fost deja la mai multi bioterapeuti insa nimeni nu ne poate garanta ceva... dar incercam sa nu ne pierdem sparanta totusi . Numai bine :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Andu este bine nu arata in nici un fel ca ar fi afectat , facem kinetoterapie(gimnastica) si traim zilnic in umbra gandurilor... :nea: . Mergem inainte :doh: Multumim inca odata ca sunteti aproape de :crazy: noi :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Andu este bine nu arata in nici un fel ca ar fi afectat , facem kinetoterapie(gimnastica) si traim zilnic in umbra gandurilor... :doh: . Mergem inainte :o: Multumim inca odata ca sunteti aproape de :crazy: noi :)

 

Din suflet ii doresc multa sanatate, iar voua, cei care ii sunteti aproape, multa rabdare si putere. :nea:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Andu este bine nu arata in nici un fel ca ar fi afectat , facem kinetoterapie(gimnastica) si traim zilnic in umbra gandurilor... :nea: . Mergem inainte :doh: Multumim inca odata ca sunteti aproape de :crazy: noi :)

 

La Manastirea Cotmeana ati reusit sa ajungeti? daca nu, oricat de greu ar fi si ce piedici ati avea, incercati sa ajungeti cat mai curand. O sa va fie de ajutor!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×