Sari la conținut
Forum Roportal
Baba Cloanta

Să renunţ la el pentru ai mei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Şi pentru tine ar fi valabilă prespunerea despre părinţii ei: din ce susţii tu, rezultă că nimeni nu ar fi potrivit pentru fata lor.

 

nu musiu, io vreu sa zic ca oricat de minunat e baiatul, oricat de fabuloasa e dragostea lor, dupa ce se vor muta impreuna tot la ce a zis Raul se va ajunge. ca asa e firea lucrurilor, iar mata cred ca esti de acord.

 

ideea era ca ea nu ar trebui sa se grabeasca in halul asta sa plece de acasa si sa se mute cu el (ca asta probabil se va intampla dupa ce va intrerupe relatiile cu parintii). :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca ea va considera ca asta trebuie facut o va face indiferent de parerea oricarui de pe forum :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dupa ce se vor muta impreuna tot la ce a zis Raul se va ajunge. ca asa e firea lucrurilor, iar mata cred ca esti de acord.

 

mai mult ... dacă la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca pleaca de acasa, la el si relatia lor nu va merge, varegreta ca nu si-a ascultat parintii.

Daca alege parintii in defavoarea iubitului, o sa se gandeasca mereu daca nu cumva si-a pierdut dragostea vietii! :o:

 

Nici eu nu as sti ce sa fac!

 

 

mai mult ... dacă la

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tutzule, tu ce ai mancatde dimineata de esti asa "optimist"? :kiss:

 

neh , stai să'i explic cum e cu dragostea ... :P

 

La

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tutzule, tu ce ai mancatde dimineata de esti asa "optimist"? :kiss:

 

da` de ce, fata, ca la unii le place maxim asa. papa bun, haine curate, ... in contrapartida alocatie lunara pentru toate cadourile ... si pentru cele neprevazute ... toata lumea e in extaz. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ravl, moralul tau trebuie ridicat,cumva? :o:

nu fată,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×