Sari la conținut
Forum Roportal
Baba Cloanta

Să renunţ la el pentru ai mei?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Şi-atunci, de unde crezi că provine expresia ta? O:) Nu din realitatea cotidiană? :kiss:

 

ei, sigur...de asta si ziceam ca sfatul lui Raul e inutil. :P ea amu nu are in cap aceste elemente prozaice :o: ea are doar fluturasi... o invidiez. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu pot să spun multe lucruri, dar nimic prozaic sau de-a dreptul vulgar despre spălat ciorapi si lenjerie intimă. Eu sunt tot ăla care se lăuda acum două săpt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si intre timp vezi si daca relatia este intr-adevar de durata.

Păi, parcă spunea că are deja un an, nu? Ce numeşti tu "de durată"? Cea mai lungă relaţie a mea are 17 ani şi se duce naibii abia de vreo 3. O:) C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Păi, parcă spunea că are deja un an, nu? Ce numeşti tu "de durată"? Cea mai lungă relaţie a mea are 17 ani şi se duce naibii abia de vreo 3. :P C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...Chestiile pe care mi le'au spus, acuzele şi vorbele aiurea, au cam durut, pentru că nu prea au dreptul să judece un om fără a'l cunoaşte, şi cu at
Editat de qusay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am impresia ca daca o santajeaza acum sa renunte la relatia ei, o vor putea santaja oricand pe orice motiv: nu studiezi ce vrem noi sa studiezi, nu ai meseria pe care vrem noi sa o ai, nu te mariti cu baiatul pe care ti l-am ales...

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am impresia ca daca o santajeaza acum sa renunte la relatia ei, o vor putea santaja oricand pe orice motiv: nu studiezi ce vrem noi sa studiezi, nu ai meseria pe care vrem noi sa o ai, nu te mariti cu baiatul pe care ti l-am ales...

Din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai e si problema religiei parintilor ei. Desi am impresia ca folosesc scuza asta cu religia drept paravan pentru ca-si exercita controlul. La parintii lui scuza lor ca "vor sa ii schimbe baiatul" e comuna pentru ortodocsi, reflecta gandirea lor f bine, le e frica sa nu-l converteasca la neoprotestantism. :kiss:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×