Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Vreau o prietena(nu am avut niciodata)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Jet Black, baga la cap. Dar totusi lasa dracu internetu...

Corect cu internet-ul,ca nu se stie ce surprize ii reverva ...Si daca totusi isi creste sansele? Sunt si fete disperate ca Jet Black dar ele isi sublimeaza altfel nevoile, mananca mai mult, se uita non stop la telenovele, ies rar din casa, scriu interminabil pe forum mii de mesaje, devin spaima cantarelor pana la urma si cand l-ar dori pe Jet Black de prieten constata ca poate s-au ingrasat prea tare, mai ales ca cica nici nu au voie sa fumeze dupa criteriile sale ipotetice si teoretice.

:cheer: Vrei sa faca infarct omul? :) :doh: :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pana la urma tot la strategia lui Urinel ajungem...

 

 

Nu e nevoie sa fim vreun Columbeanu. De exemplu, eu nu am o situatie materiala care i-ar garanta siguranta unei femei, dupa cum se vede nici prea inteligent nu sunt la felul in care postez si inprivinta aspectului fizic... arat ca dracu'.

Insa tot ma intalnesc cu femei. Poate fi vorba de noroc? Cred ca e din cauza rabdarii mele. :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu e nevoie sa fim vreun Columbeanu. De exemplu, eu nu am o situatie materiala care i-ar garanta siguranta unei femei, dupa cum se vede nici prea inteligent nu sunt la felul in care postez si inprivinta aspectului fizic... arat ca dracu'.

Insa tot ma intalnesc cu femei. Poate fi vorba de noroc? Cred ca e din cauza rabdarii mele. :doh:

 

Asa e, rabdarea. Lucrurile bune sunt pt cei care stiu sa astepte.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai sa-ti explic ca la Forest Gump atunci. E posibil ca in timp ce tu te masturbezi cu duşu sau alte metode, un barbat sa mai treaca pe la prostituate pana o gaseste pe mama copiilor lui (unii sunt mai economi, isi fac prietene de convenienta dar tot le mint ca le vor lua candva de neveste). Eu stiu sigur ca sunt atatea femei care se simt vrajite daca le ceri de nevasta...nici nu le mai intereseaza daca isi iubesc viitorul sot, ajunge ca e frumos, are ceva bani, sau are doar bani si e paros..

destul de empirica gandirea ta si chiar in concordanta cu sa zicem... peste 70% din realitate. dar de un singur lucru trebuie sa fii intotdeauna constient (nu o lua ca pe o mare intelepciune ci ca pe un lucru simplu spus de o curioasa mica :doh: ): nimic nu e batut in cuie niciodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu crezi ca vrei prea multe?

Pe langa ca ai multe criterii mai ai pretentia si sa caut si celelalte mesaje ale tale,parca era vorba ca tu vrei prietena..pai atunci caut-o nu astepta ca ea sa te caute pe tine..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
destul de empirica gandirea ta si chiar in concordanta cu sa zicem... peste 70% din realitate. dar de un singur lucru trebuie sa fii intotdeauna constient (nu o lua ca pe o mare intelepciune ci ca pe un lucru simplu spus de o curioasa mica :doh: ): nimic nu e batut in cuie niciodata.

 

Chiar ca e empirica, la cate femei am cunoscut eu una nu a facut exceptie. Ajung chiar sa cred ca mai degraba sunt barbati care fac exceptii...

 

asta e barbatul ideal :)

Ce ziceam, paros si cu bratele strambe ca la urangutan. Sunt barbati de nadejde, pot munci mult dar nu la pian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×