Sari la conținut
Forum Roportal
Jet Black

Vreau o prietena(nu am avut niciodata)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai... poti sa spui despre barbati orice, dar in general sint mai sufletisti si muuult mai sinceri decit femeile!

Gay thinking :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu pot sa ma mut ca deja am schimbat 1 facultate.

 

Of gata cu off-topicurile va rog.

 

Atunci incearca cu ceva vecine de cartier pe care sa le cunosti cit de cit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gay thinking :)

 

 

Lolz! Stii cum se spune : trebuie sa fii gay ca sa recunosti un gay, dulceata mica si scumpa! :doh:

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand vreau sa spun ca acest topic nu este la misto si as ruga moderatorii sa nu-l inchida.

 

Stiu ca aici nu sunt matrimoniale.Am incercat si pe astfel de situri,dar din pacate nu am avut deloc succes nici acolo.

 

De ce nu am avut niciodata prietena? Pai sunt multe de spus.Se pare ca ultima explicatie ar fi ca nu am incredere deloc in mine.

Alta explicatie ar fi cica as fi pretentios.

 

Cum sunt eu

 

Sunt un tip depresiv in particular si vesel/glumet in public cateodata.Nu zambesc,eventual rad,dar nu pra zambesc decat f rar.

Pot sa discut despre orice si in rest nu stiu ce sa mai zic.Imi este greu sa scriu in momentul asta.

 

Ce fel de fata mi-ar placea

 

In primul rand sa-i placa muzica de calitate.Exclus sa asculte manele sau house(hai poate mai merge,dar sa nu asculte doar house).I-am cam disperat si pe amicii mei cu treaba asta.Sa fie intelegatoare,sa nu fumeze(nici eu nu fumez),sa nu fie religioasa.Fizic sa-mi placa mie.Varsta:imi plac fetele de varsta mea,as spune ca un minim ar fi 20 de ani,iar un maxim nu stiu.Oricum nu cred ca s-ar uita la mine nici macar fete de 25 de ani.Ceea ce unora li s-ar parea uratica mi-e poate mi-ar placea.Astea sunt oricum considerente teoretice,practic nu se stie niciodata.Exceptie facand binenteles partea cu manelele.

 

 

Cam asta ar fi o prima parte.Ar mai fi multe de spus.Cautati si celelalte mesaje ale mele de pe forum pt. a afla mai multe despre mine.Astept sugestii,intrebari,reclamatii si binenteles PM din partea fetelor.

Nu stiu cati ani ai, imi pare rau de tine, dar astea sunt F I T E :doh: Ori sunt fite si trebuie ameliorate, ori daca sunt idei fixe e si mai grav. Daca spuneai ca nu ai noroc te mai intelegeam, dar sa nu asculte manele sau muzica house, sa nu fumeze, sa nu fie religioasa deja sunt idei preconcepute. In felul asta, doar un noroc chior, stil 6/49 iti mai poate aduce o prietena cum vrei tu. Uite, eu, de ex, sunt inca din copilarie fan muzica electro (techno, house, trance, breakbit, etc) n-am suportat si nusuport maneaua si muzica populara, nu-mi place sa merg la teatru (mai ales la opera) si nu fumez, urasc tigarile! Ei bine, prima iubire serioasa a vietii mele nu suporta muzica house si techno, era studenta la canto si pe deasupra si fumatoare inraita! :) Cu toate astea ne-am placut de la prima vedere si am ramas impreuna vreo 6 luni si ceva, dar in care am avut o relatie f. frumoasa! Sufleteste ne impacam, la pat ne potriveam de minune, ce mai vrei? Si pt ca ne intelegeam bine, in noptile fierbinti faceam un compromis, ascultam bluesuri. :cheer: Sincer sa fiu, aveam 19 ani si gandeam ca tine, daca nu deveneam un picmai flexibil, ramaneam virgin si la 20 sau.. cine stie pana cand. Sper ca nu te-ai suparat, invata sa mai lasi si de la tine unele chestii, chiar daca te simti un tip bine vazut.

Editat de ActorGrabit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu doar ca ma cunosc pe mine dar stiu si ce-si doresc altii/altele insa nu se pot exprima pe sleau.

 

Si acuma ca sa sti tu mataluta personal: ca un barbat, frumos si cu bani sa te vrea pe tine pentru mama copiilor lui trebuie sa ai niste calitati exterioare si interioare de exceptie. Asa toti vrem sa ne satisfacem instinctul, ba sex, ba se ne inmultim ca iepurii, ba sa profitam un pic material, dar totul are un pret. Cat si cum oferi atata primesti.

 

de acord cu tine :doh:

dar ca sa vreau eu sa fiu mama copiilor lui, tre sa fie mai mult decat un chip de lut bine daltuit, si cu vad bun de bani la buzunar... din nefericire pt unii banii ni-i facem si singure, iar calitatile mele sunt exact cele pe care le doresc de la celalalt. ramane sa ne meritam unii pe altii dincolo de ele, asta daca intelegi ce vreau sa spun.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lolz! Stii cum se spune : trebuie sa fii gay ca sa recunosti un gay, dulceata mica si scumpa! :cheer:

 

 

 

 

Mai! n-a zis unde te pupa... :doh:

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ei bine, prima iubire serioasa a vietii mele nu suporta muzica house si techno, era studenta la canto si pe deasupra si fumatoare inraita! :doh:

 

 

 

 

Doamne, canto mai merge! Dar manele...cu nici un chip!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ramane sa ne meritam unii pe altii dincolo de ele, asta daca intelegi ce vreau sa spun.

Nu intelege ,nu inteleg,nu intelegem,nici tu nu ai intelege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×